Madonā varēs iegūt bakalaura grādu tūrismā | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Madonā varēs iegūt bakalaura grādu tūrismā

Ziņa pievienota - 04.08.2015

Vidzemes Augstskola (ViA) sadarbībā ar Madonas pašvaldību un Madonas augstākās izglītības centru šoruden īstenos nepilna laika bakalaura grāda studijas tūrismā Madonā. Studiju procesā tiks izmantotas mūsdienīgas tehnoloģijas un inovatīvas zināšanu apguves metodes.

Tūrisma un organizācijas vadības studiju programmas mērķis ir sagatavot augsti kvalificētus speciālistus tūrisma un viesmīlības nozarei, lai veicinātu ilgtspējīgu attīstību. Nodrošināt starpdisciplināru, ar tūrisma nozari saistītu mūsdienīgu zināšanu un prasmju apguvi, radīt personības attīstību veicinošu vidi, veicināt studējošo integrāciju tūrisma nozares organizācijās un pētījumu rezultātu ieviešanu nozarē.

Programmas saturs katru gadu tiek pilnveidots atbilstoši nozares attīstībai. Nepilna laika bakalaura studiju saturā, kas tiks īstenots Madonā, akcents likts uz organizatorisko prasmju izkopšanu, tūrisma produktu izstrādi un mārketingu, tūrisma nozarē pieprasītu svešvalodu apguvi un starptautisko pieredzi.

Vērtējot, kāpēc ir būtiski iegūt zināšanas un prasmes par tūrisma nozari, Ilgvars Ābols, Tūrisma un atpūtas studiju virziena direktors, norāda: “Madonas novads ir bagāts ar dabas un kultūras vērtībām, kuras iespējams prasmīgi izmantot gan jaunas uzņēmējdarbības veidošanā, gan esošās attīstīšanā. Tūrisms ir svarīga tautsaimniecības nozare Latvijā, kuras produkti var tikt izmantoti, dažādojot uzņēmuma piedāvājumu. Tūrisma produkta piedāvājums ļauj diversificēt uzņēmējdarbības riskus, tādēļ ir svarīgi prast nodrošināt gan apkalpošanas kultūru, viesmīlību, gan kvalitātes servisu tūristiem.”

Pieteikšanās studijām Madonā Tūrisma un organizācijas vadības programmā no 3. līdz 21. augustam Madonas augstākās izglītības centrā. Piesakoties studijām Madonas augstākās izglītības centrā, reģistrācijas maksa 10 EUR. Plašāka informācija: http://www.va.lv/lv/lapa/turisma-organizacija-un-vadiba; e-pasts: uznemsana@va.lv; mob.: 26182255.	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016