Lepojamies ar Gada studentu un Gada studenti | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Lepojamies ar Gada studentu un Gada studenti

Ziņa pievienota - 27.02.2013

Februāra sākumā ViASA izsludināja pieteikšanos par tradīciju kļuvušajam konkursam „Gada students”, kur šoreiz tika nominēti 12 Vidzemes Augstskolā studējošie. Balsošana par nominantiem notika elektroniski no 14. līdz 15. februāra plkst. 16.00, lai rezultātus paziņotu gada sirsnīgākajā un saldākajā sarīkojumā - 15.februāra „Cukurballē”.

Iespēja izvirzīt savu kandidātu bija visiem studentiem, aizpildot pieteikuma anketu un pamatojot rakstīto. Lai kandidētu par gada studentu, arī šogad tika vērtēts, vai nominantam nav akadēmisko parādu, vai tas izrāda sabiedrisko aktivitāti, vai spējis radoši ieguldīt savas intelektuālās un profesionālās dotības augstskolas attīstībā, tā popularizējot ViA vārdu.

Par titulu „Gada studente” sacentās Evija Pola, Ilze Sauša, Madara Ješkina, Gundega Vācere, Stefānija Jančevska, Madara Kolneja un Laine Rūdolfa, bet nominācijas „Gada students” iegūšanā konkurēja Ģirts Broks, Artis Spertāls, Sandis Bukšs un Ralfs Piziks.

Galveno titulu un pārsteiguma balvu no WEEKENDBOX, kā arī ziedus no AMARILLIS saņēma TG 3.kursa studente Ilze Sauša (ar 70 balsīm) un TOV 3.kursa students Sandis Bukšs (ar 108 balsīm). Ilze ir aktīva mūsu skolas „zaļā sirds” – vada vides virzienu un organizē ar to saistītas aktivitātes, par lielāko var minēt projektu „Vidzemes Augstskola – pirmā ekouniversitāte Latvijā”. Sandis ir viens no studentu dzīves organizatoriem, kas, esot par ViASA Sporta virziena vadītāju, ir arī BK ViA menedžeris, kapteinis.

cukurballe-15022013-101.jpg
Foto:Klāvs Vasiļvskis

Otrajā vietā ierindojās Madara Ješkina (52 balsis) un Ralfs Piziks (106 balsis), bet trešajā Madara Kolneja (36 balsis) un Artis Spertāls (23 balsis).

Ar cieņu,
ViASA	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016