Latvijas Banka publiskā vieslekcijā iepazīstinās ar monetārās politikas aktualitātēm | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Latvijas Banka publiskā vieslekcijā iepazīstinās ar monetārās politikas aktualitātēm

Ziņa pievienota - 21.02.2015

​Trešdien, 25. februārī Vidzemes Augstskolā ar publisku vieslekciju „Monetārā politika eirozonā” uzstāsies Latvijas Bankas (LB) Monetārās politikas pārvaldes galvenais ekonomists Egils Kaužēns, Lekcijā tiks aplūkotas tādas eirozonas centrālajām bankām aktuālas tēmas kā pasaules ekonomikas izaicinājumi un perspektīvas, eiro zonas monetārās politikas mērķi, eiro zonas ekonomikas pārvaldības, fiskālās disciplīnas un krīžu risināšanas instrumenti, konkurētspējas jēdziens mūsdienu ekonomikas izaugsmes teorijās, maksājumu instrumenti un sistēmas pasaulē un Latvijā, kā arī LB darbības tiesiskais regulējums Latvijā.

Latvijas Bankas ekonomistu un ekspertu lekcijas palīdz interesentiem un augstskolu studentiem ekonomikas un uzņēmējdarbības studijas papildināt ar aktuālu informāciju un atziņām tajās jomās, kurās darbības un analīzes nodrošināšanai augsta kompetence ir tieši centrālās bankas ekonomistiem. 

Dr.oec. Egils Kaužēns Latvijas Universitātē ir ieguvis ekonomikas doktora grādu un diplomu lietišķās ekonomikas studijās Augstāko studiju institūtā Vīnē. Darbu Latvijas Bankā viņš sāka 1992. gadā kā ekonomists Monetārās politikas pārvaldē, vēlāk kļuva par vecāko ekonomistu. E. Kaužēna darba pienākumos ietilpst LB monetārās politikas instrumentu izmantošanas analīze, Latvijas vērtspapīru tirgus jautājumi un likviditātes situācijas analīze.

Vieslekcija notiks Cēsu ielā 4, no pulksten 11.30 līdz 13.00 C229. auditorijā. Tā būs publiska un bez maksas - lekciju var apmeklēt jebkurš interesents.

Attēlā Egils Kaužēns, foto no makroekonomika.lv	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016