ViA lakrosisti izcīna sudrabu | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

ViA lakrosisti izcīna sudrabu

Ziņa pievienota - 20.09.2012
LK-VP-kopbilde-medalas.JPG

16. septembrī Saldus novadā, Druvā Vidzemes Augstskolas studentu pārstāvētais lakrosa klubs „Valmieras puikas” sīvā cīņā ar rezultātu 2:4 piekāpās liepājnieku LK „Libava”. „Valmieras puikas” tādējādi ieņem 2. vietu Latvijas Lakrosa čempionāta (LLČ) 2. divīzijā un beidz 2012. gada spēļu sezonu.

Spēli labāk iesāka valmierieši, kuri pirmajā 20 minūšu garajā ceturtdaļā iemeta divus vārtus. Rezultatīvs bija Sergejs Zarčenko, kuram šie bija pirmie vārti sezonā, kā arī BV 3. kursa students Jānis Levitass. Par spīti daudzajiem „Libavas” kluba noraidījumiem un Valmieras uzbrukumiem, atlikušajās 60 spēles minūtēs liepājnieku ofensīva darbojās labāk, gūstot četrus bez atbildes vārtus. Jāatzīmē, ka „Valmieras puikas” uz šo spēli ieradās tikai ar vienu cilvēku maiņā, kas mača galotnē samazināja izredzes cīnīties par uzvaru.

Otro spēli starp 1. divīzijas līderu klubiem „Druva Dynamite” un „Rīga” bija ieradies vērot Latvijas valsts hokeja izlases galvenais treneris Teds Nolans, kurš starplaikā izteica prieku par iespējamību Latvijā klātienē vērot indiāņu nacionālo spēli un novēlēja sportam šeit kļūt vēl populārākam.

„Valmieras Puikas” aicina pirmo kursu studentus pievērsties sportiskām aktivitātēm, nākt izmēģināt lakrosu un pievienoties komandai. Drīzumā tiks rīkoti atvērtie treniņi visiem interesentiem. Sīkāku informāciju gaidiet e-pastā vai rakstiet Jānim Levitasam janis.levitass@va.lv .

Lakross ir komandu sporta spēle, ko spēlē ar speciālām nūjām un gumijas bumbiņu uz līdzīga izmēra futbola laukumam. Spēles laiks ir 4x20 minūtes. Uz laukuma vienā komandā ir 10 spēlētāji: trīs uzbrucēji, trīs pussargi, trīs aizsargi un vārtsargs. Lakross ir ātrs un dinamisks sporta veids, kurā atļauti pilna kontakta spēka paņēmieni, tāpēc lieto aizsargekipējumu. Pašlaik Latvijā ir septiņi vīriešu un četri sieviešu lakrosa klubi, izlases piedalās starptautiskās sacensībās.

Vairāk informāciju meklē Latvijas Lakrosa federācijas mājas lapā http://www.llf.lv/

Informāciju sagatavoja:
Klāvs Vasiļevskis
http://www.lacrossevalmiera.lv/
Twitter: https://twitter.com/LakrossValmiera
Facebook: http://ej.uz/LKValmierasPuikas

Attēla apraksts: no kreisās otrā rinda: Sergejs Zarčenko, Ritvars Struncēns, Mārtiņš Paupers, Toms Pučkurs, Toms Grinbergs, Nauris Andžāns. No kreisās pirmā rinda: Klāvs Vasiļevskis, Jānis Levitass, Pēteris Avotiņš, Artūrs Lasmanis, Kristaps Plociņš.	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016