LADC vieslekciju ciklu Valmierā turpinās Raimonds Platacis | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

LADC vieslekciju ciklu Valmierā turpinās Raimonds Platacis

Ziņa pievienota - 25.03.2015

1. aprīlī, Joku dienā, turpinot uzsākto “Latvian Art Directors Club” (LADC) iniciatīvu “Vieslekciju programma augstskolās”, Vidzemes Augstskolā ar lekciju uzstāsies reklāmas aģentūras ABNORMAL pārstāvis Raimonds Platacis. Ņemot vērā īpašo dienu, lekcijas tēma būs “Komunikācija kā joks”. Publiskā lekcija šoreiz norisināsies Cēsu ielā 4 plkst. 15.30, tā būs bez maksas, un uz lekciju ir gaidīts ikviens interesents. Tiks nodrošināta arī tiešraide internetā.

“Lai sasniegtu nopietnus klienta mārketinga mērķus, dažkārt ir jārīkojas nenopietni,” savu stāstāmo iezīmē Raimonds Platacis. “Reklāma vispār ir viens liels joks. Nopietni!” 

R. Platacis ir reklāmas aģentūras ABNORMAL līdzdibinātājs un radošais direktors. Pēdējos gadus viņš pilnībā ir veltījis reklāmai, sākotnēji darbojoties reklāmas aģentūrā DDB, bet vēlāk attīstot nestandarta risinājumu aģentūru ABNORMAL. Karjeras laikā Raimonds paspējis izcīnīt bronzas godalgu Kannās Young Lions kategorijā, ieguvis Grand Prix festivālā Golden Hammer un citas starptautiskas godalgas. Pēdējos gadus nestandarta reklāmas speciālists ir palīdzējis meklēt jaunos talantus, rīkojot konkursu Young Lions Latvijā.

LADC iniciatīvu “Vieslekciju programma augstskolās” Latvijas augstskolās uzsāka decembrī ar kluba prezidenta un reklāmas speciālista Ērika Stendzenieka vieslekciju. Programmas mērķis ir veicināt pieredzes un informācijas apmaiņu starp radošo industriju profesionāļiem un sabiedrību, kā arī iedvesmot jaunos talantus.

Biedrība "Latvian Art Directors Club" apvieno radošo industriju, reklāmas un mārketinga profesionāļus un rūpējas par radošo industriju meistarības un profesionālo standartu izaugsmi.

Personības - Raimonds Platacis from Personības on Vimeo.

Tiešraide:	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016