Konsultācijas moduļa pieredze tūrisma un viesmīlības nozarē Mančestras Metropolitēna Universitātē | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Konsultācijas moduļa pieredze tūrisma un viesmīlības nozarē Mančestras Metropolitēna Universitātē

Ziņa pievienota - 06.02.2013

Erasmus daudzpusējā projekta „Kopīga maģistra programma ‘Starptautiskā tūrisma un pasākumu vadība’” (ITEM) ietvaros no 5. līdz 7. februārim Mančestras Metropolitēna universitātē (MMU) projekta partneri no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Itālijas apgūst britu kolēģu pieredzi studentu grupu konsultēšanā, kuru plānots ieviest arī veidojot jauno kopīgo maģistra studiju programmu tūrisma jomā.

Šīs studiju metodes mērķis ir nodrošināt studentiem uzņēmumu konsultēšanas pieredzi, kur ieguvēji ir gan studenti, gan uzņēmēji. No Latvijas darba semināros piedalās Vidzemes Augstskolas Tūrisma un viesmīlības vadības fakultātes docētājas asoc.prof. Agita Līviņa, lektores Inese Ebele un Iveta Druva-Druvaskalne, kā arī darba devējus pārstāv Latvijas viesnīcu un restorānu asociācijas izpilddirektore Santa Graikste. 

Darba semināra ievadā projekta dalībnieki tikās ar MMU Holinga fakultātes vadību, kā arī lektore Suzana Mouldinga iepazīstināja ar savu pieredzi, kam sekoja jautājumu un diskusiju daļa, kurā arī pārējie projekta partneri komentēja savu pieredzi sadarbojoties ar uzņēmumiem.

Projekta dalībnieki apmeklēja  arī MMU sadarbības uzņēmumus, piemēram, Kro restorānu Mančestras centrā, kur tikās ar restorāna īpašnieku M.Rubiju. Turpmāko dienu gaitā paredzētas tikšanās ar mārketinga kompānijas „Marketing Manchester” bijušo darbinieku, tagad MMU lektoru S.Grahamu, Metropoliten bāra vadošo menedžeru M.Holmu u.c. Projekta partneri tiks iepazīstināti ar elektroniskās mācību vides piemēriem MMU.

Vidzemes Augstskolai ir izveidojusies ilgstoša sadarbība ar MMU profesoru Timu Noulzu, kurš ir vadījis lekcijas vairākos studiju kursos un šī projekta ietvaros gatavo ziņojumu par Baltijas valstu tūrisma attīstības tendencēm pasākumu vadības jomā.

Plašāka informācija par projektu: http://www.va.lv/lv/lapa/kopiga-magistra-studiju-programma-starptautiska...
Projekts tiek realizēts ar Eiropas Savienības atbalstu.
 
Kontaktinformācija:
Iveta Putniņa
Projekta vadītāja
iveta.putnina@va.lv, +371 29443756	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016