Konferencē Valmierā informēs par kulinārā tūrisma attīstību Latvijā un reģionā | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Konferencē Valmierā informēs par kulinārā tūrisma attīstību Latvijā un reģionā

Ziņa pievienota - 10.04.2012
kulinarija.JPG

12.-13. aprīlī Valmierā notiks Reģionāla tūrisma konference, kurā aicināti piedalīties pašvaldību pārstāvji, arī tūrisma jomas uzņēmēji un eksperti, kā arī citi interesenti no visas Latvijas. Pasākumu organizē Valmieras pilsētas pašvaldība sadarbībā ar ViA, lai stiprinātu vienotas tūrisma stratēģijas ievērošanu valstī un reģionā, kā arī iepazītos ar novitātēm tūrisma nozarē, veicinātu kvalitatīvu dialogu un savstarpēju informācijas apmaiņu.

Konferences pirmā dienā tiks aizvadīta Vidzemes Augstskolas konferenču zālē (Cēsu ielā 4). Tajā viena no galvenajām tēmām būs gardēžu tūrisma attīstības iespējas Latvijā un Vidzemes reģionā. Par to klātesošiem stāstīs Rīgas Tūrisma attīstības biroja pārstāve Guna Caune un SIA „Valmiermuižas alus” vadītājs Aigars Runģis. Valmiermuižas alus darītavu konferences apmeklētājiem būs  iespējams apmeklēt konferences otrajā dienā, 13.aprīlī, kas veltīta labās prakses piemēru iepazīšanai Valmieras pusē.

Jau ziņots, ka reģionālajā konferencē nozīmīga loma atvēlēta arī mūsdienīga mārketinga iespēju un sociālo mediju lomas izzināšanai. Pasākumā par šiem jautājumiem uzstāsies Eiropas reģionālā tūrisma institūta direktors, tūrisma ziņu portāla www.turismabizness.lv direktors Aivars Mackēvičs un sociālā tīkla Draugiem.lv pārstāvis Jānis Lindermanis.

Konferences laikā tās apmeklētājus informēs gan par valstiska, gan reģionāla mēroga tūrisma nozares aktualitātēm. Aicināti piedalīties pārstāvji no LR Ekonomikas ministrijas, Tūrisma attīstības valsts aģentūras, kā arī no Vidzemes tūrisma asociācijas un Gaujas nacionālā parka klastera projekta. Tāpat klātesošie tiks iepazīstināti ar Valmieras un tās apkārtnes tūrisma attīstības stratēģiju 2012.-2018.gadam, kā arī pārrobežu sadarbības projekta ELRI-113 „Via Hanseatica” norises gaitu. Stiprinot izpratni par klastera nozīmību tūrisma nozares attīstībā, konferencē aicināti uzstāties Vidzemes Augstskolas pārstāvji, kuri informēs tūrisma uzņēmējus par augstskolas piedāvātajām sadarbības iespējām, aicinot tās izmantot sava uzņēmuma attīstībā.

Konferencē tiks aplūkots arī pētījums par pilsētas zīmolvedības nozīmi tūrisma attīstībā.

Pasākuma otrā diena tiks veltīta labo prakšu piemēru iepazīšanai Valmieras pusē. Interesentiem būs iespēja ielūkoties Valmieras Drāmas teātra aizkulisēs, kur ekskursijas laikā klātesošiem pastāstīs arī par teātra mārketinga aktivitātēm. Konferences dalībnieki apmeklēs arī Valmieras puses tūrisma uzņēmumus, piemēram, Valmiermuižas alusdarītavu un atpūtas un sporta kompleksu „Avoti”, kuru saimnieki dalīsies pieredzē par veiksmīgu uzņēmuma attīstības gaitu, kā arī sniegs padomus, kā sekmīgi piesaistīt Eiropas Savienības līdzfinansējumu sava uzņēmuma attīstības veicināšanā.

Dalība konferencē ir bez maksas.

Informāciju sagatavoja:
Inese Pabērza
Valmieras pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas
vadītāja
Mob. tel.: 26418755

 	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016