ViA komunikācijas un mediju studenti veidos videomateriālus Re: TV | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

ViA komunikācijas un mediju studenti veidos videomateriālus Re: TV

Ziņa pievienota - 12.08.2014

Vidzemes Augstskolas (ViA) komunikācijas un mediju studenti, sākot ar septembri, uzsāks regulāru satura veidošanu Latvijas Reģionu Televīzijai („Re: TV”). Augstskolas un TV kanāla vienošanās paredz regulāru sižetu, ziņu, portretinterviju un cita veida videomateriālu radīšanu, galvenokārt fokusējoties uz jauniešu dzīves atspoguļošanu Valmierā un Vidzemē.

Aktīva sadarbība ar „Re: TV” ir notikusi arī līdz šim, studentiem televīzijā esot praksē, taču tagad sadarbība noritēs vēl augstākā līmenī. „Šī sadarbība ir vēl viens solis, lai augstskolas komunikācijas un mediju studiju programmas apguvi tuvinātu reālajai dzīvei un sniegtu studentiem iespēju strādāt kopā ar nozares profesionāļiem,” ieguvumu skaidro ViA Komunikācijas un mediju studiju virziena direktore Agnese Karaseva.

Kā pastāstīja SIA „Vidzemes Televīzija” („Re:TV”) valdes priekšsēdētājs Ingemārs Vekteris, tad „esošie auditorijas dati parāda, ka kanālu skatās salīdzinoši liels skaits jauniešu vecumā no 15-25 gadiem, un ir svarīgi, lai „Re:TV” viņi atrastu sev interesējošus raidījumus un tēmas ar pievienoto vērtību.” Tāpat I. Vekteris uzsver, ka „jau līdzšinējā sadarbība ar ViA ir pierādījusi, ka mediju jomā netrūkst talantīgu studentu, kuru veidotie sižeti un raidījumi nereti ir interesantāki nekā standartizēti TV profesionāļu darbi”.

Videomateriālu veidošanai studentiem no septembra būs pieejama jauna un mūsdienīga multimediju laboratorija jaunajā Inženierzinātņu kompleksā Tērbatas ielā 10.

Sadarbība ar „Re:TV” ir viens no soļiem Komunikācijas un mediju studiju virziena attīstībā Vidzemes Augstskolā. Abās virziena studiju programmās no jaunā studiju gada lielāks uzsvars tiks likts uz zināšanām arī uzņēmējdarbības veidošanā komunikācijas, radošo industriju un mediju jomā. Šogad, iesaistot nozares profesionāļus, tiks uzsākti arī vairāki radošie kursi, piemēram, fotožurnālistikā un īsfilmu veidošanā.

Jau studiju laikā iegūtās zināšanas studenti var likt lietā, veidojot savus uzņēmumus Valmieras Biznesa un inovāciju inkubatorā,  starp kura prioritātēm ir atbalsts jauniem uzņēmējiem IT, komunikācijas un radošo industriju jomās.

Komunikācijas un mediju studiju virzienā Vidzemes Augstskolā patlaban ir iespēja studēt divās bakalaura programmās  – „Komunikācija un sabiedriskās attiecības” un „Mediju studijas un žurnālistika”.

Latvijas Reģionu Televīzija  ir nacionālais televīzijas kanāls, kura satura veidošanā ir iesaistītas Latvijas reģionālās un vietējās televīzijas, kā arī neatkarīgo producentu apvienības.
 	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016