Kārļa Krēsliņa vieslekcija par nacionālās drošības jautājumiem | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Kārļa Krēsliņa vieslekcija par nacionālās drošības jautājumiem

Ziņa pievienota - 26.02.2014

28. februārī plkst. 14.00, Vidzemes Augstskolā Cēsu ielā 4, 304. auditorijā notiks LR 11. Saeimas deputāta Kārļa Krēsliņa vieslekcija „Ticība, labklājība un drošība”, kas būs veltīta daudzveidīgiem nacionālās drošības aspektiem. Vieslekcija notiek profesionālās maģistra studiju programmas „Pārvaldība un komunikācija” studiju kursā „Komunikācijas instrumenti”, taču uz vieslekciju ir laipni aicināts ikviens interesents.

Kārlis Krēsliņš ir habilitētais inženierzinātņu doktors un Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas profesors. Militāro karjeru sāka 1966. gadā kā Ziemeļu kara flotes Aviācijas pulka radiotehnisko iekārtu ekspluatācijas virsnieks, bet no 1977. gada līdz 1992. gadam bijis Maskavas Gaisa spēku profesora Žukovska vārdā nosauktās inženieru akadēmijas pasniedzējs, docents, profesors.

Pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas dienējis Nacionālajos bruņotajos spēkos kā Latvijas Nacionālo bruņoto spēku štāba priekšnieka vietnieks un Aizsardzības zinātņu centra vadītājs, Latvijas Nacionālo bruņoto spēku Stratēģiskās plānošanas un politikas (J-5) departamenta dibinātājs un vadītājs, Latvijas NBS Apvienotā štāba (AŠ) priekšnieks, Nacionālās aizsardzības akadēmijas rektors. Pēc atvaļināšanas no aktīvā dienesta turpina zinātnisko un sabiedriski politisko darbību.	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016