Karjeras nedēļa Vidzemes Augstskolā | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Karjeras nedēļa Vidzemes Augstskolā

Ziņa pievienota - 11.02.2013

No 12. līdz 15. februārim Vidzemes Augstskolā (ViA) norisinās Karjeras nedēļa, kuras laikā plānotas dažādas lekcijas ar nozares profesionāļu līdzdalību, no kuriem daudzi ir ViA absolventi. Visas lekcijas ir atvērtas, un ikviens ir aicināts tajās piedalīties.

12.februāra pēcpusdienā tiek rīkota apvienotā mobilitātes programmas „Erasmus” un Karjeras diena, kad tiks stāstīts, kas ir „Erasmus”, kāpēc šī programma tiek īstenota, kādas iespējas tā paver un kāpēc „Erasmus” pieredze būtu jāiegūst ikvienam studentam.
Piesakoties studijām, praksei vai, meklējot darbu, neiztikt bez korekti izveidota CV, tāpēc interesenti tiek aicināti apmeklēt „CV Market Latvia” lekciju par CV veidošanu un jauniešu darba iespējām Latvijā. Lekcijai tiks nodrošināta tiešraide www.va.lv/tiesraide

Trešdienas, 13.februāra, rītā Tūrisma viesmīlības un vadības fakultātē viesosies uzņēmuma "Pareizā ķīmija" pārstāve Elīna Šleinere. Uzņēmums rīko korporatīvus un privātus pasākumus, producē festivālus „LABADABA”, „JARMARKA” u.c. E. Šleinere vieslekcijas tēma „Darbs ar sponsoriem”.

Ceturtdienas pēcpusdienā Biznesa vadības un ekonomikas fakultātē tiek rīkota tikšanās ar audita "lielā četrinieka" uzņēmumu „Deloitte”, kura pārstāvis ir arī ViA bakalaura studiju programmas „Biznesa vadība” absolvents Jānis Vītols.
Savukārt Sociālo zinātņu fakultātē tiek rīkota tikšanās ar ViA maģistra studiju programmas „Pārvaldība un komunikācija” absolventi, stratēģiskās komunikācijas vadības konsultanti, ViA vieslektori Ievu Kukuli un bakalaura studiju programmas „Komunikācija un sabiedriskās attiecības” absolventiem: „Vides risinājumu institūta” direktori, ViA vieslektori Inesi Suiju-Markovu, Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas vadītājas vietnieci Līgu Tarbunu un „80art” direktoru Tomu Bergu. Paralēli norisināsies video vieslekcija ar Latvijas korespondenti Briselē Inu Strazdiņu. Tajā piedalīties aicināti visi, kam interesē procesi Briseles gaiteņos un to atspoguļošana.

Pilna pasākuma programma pieejama Vidzemes Augstskolas mājas lapas sadaļā Studentiem, ViA Karjeras nedēļa - www.va.lv/lv/lapa/vidzemes-augstskolas-karjeras-nedela

Papildus informācija:
Ieva Stīpniece
Vidzemes Augstskolas
Studentu servisa vecākā speciāliste
t. 20218414
ieva.stipniece@va.lv	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016