Kādēļ izvēlējies studijas Vidzemes Augstskolā? | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Kādēļ izvēlējies studijas Vidzemes Augstskolā?

Ziņa pievienota - 16.07.2012
dip.jpg

Sabīne Lankovska, Komunikācija un sabiedriskās attiecības, 3. kursa studente:

— Studēt Vidzemes Augstskolā izvēlējos tāpēc, ka, tāpat kā vairums, biju dzirdējusi pozitīvas atsauksmes par šo augstskolu, un savu izvēli nenožēloju. Kā galvenos augstskolas plusus varu minēt zinošus un profesionālus pasniedzējus, atsaucīgus darbiniekus un administratorus, kā arī lielisku bibliotēku. Liels šīs augstskolas pluss ir arī tas, ka bieži vien ir jāveic grupu darbi — tā var attīstīt personīgās prasmes komandas darbā, kas nākotnē ir noderīgas.

Artūrs Gubins, Biznesa vadība, 3. kursa students:

— Izvēlējos studijas ViA, jo iepriekš biju dzirdējis ļoti labas atsauksmes, kā arī jau vidusskolas laikā kontaktējos ar ViA studentiem, kas šķita jautri un atraktīvi cilvēki.

ViA stiprā puse ir pasniedzēji un viņu pieeja studentiem — ja kas ir nesaprotams, lektori to paskaidros. Priekšmetus pasniedz interesantā veidā, pat visgarlaicīgākajos kursos tiek iedvesta dzīvība — man tas ir ļoti svarīgi.

Draudzīgā studiju vide arī ir liels pluss. Pazīstu lielāko daļu savas un citu fakultāšu studentus — draugi, kas studē citur, stāsta, ka pat savu kursu īsti nepazīst.

Vēl viens aspekts, ko, manuprāt, novērtētu potenciālais darba devējs, ir tas, ka mēs šeit nemaļam teoriju, bet gan efektīvi to savienojam ar praksi, un tas arī attaisno iegūto profesionālo grādu.

Laura Grīnvalde, Mediju studijas un žurnālistika, 3. kursa studente:

— Laikā, kad tuvojās dokumentu iesniegšana, ļoti svārstījos starp Vidzemes Augstskolu un Liepājas Universitāti. Tomēr izvēlējos ViA dažu svarīgu iemeslu dēļ. Pirmkārt, izstādē «Skola 2010» ViA tika labi pārstāvēta. Otrkārt, izvērtēju kvalitāti un Liepājas Universitāti vairāk saskatīju kā pedagogu skolu, nevis kā aizraujošu iespēju iegūt nepieciešamās iemaņas žurnālistikas profesijai.

Signe Kļaviņa, Komunikācija un sabiedriskās attiecības, 3. kursa studente:

— ViA izvēlējos galvenokārt tādēļ, ka biju dzirdējusi labas atsauksmes no draugiem, kas ir lieli ViA patrioti. Protams, būtisku lomu manā izvēlē nospēlēja ViA tuvums mājām. Savā izvēlē neesmu vīlusies, jo patiešām novērtēju individuālo pieeju studentiem, iespēju radoši izpausties un veikt dažādus praktiskos darbus semināros, kā arī doties apmaiņas programmā uz ārzemēm, protams, neizpaliek arī dažādi sociālās dzīves pasākumi, kas ViA ir vienkārši lieliski. Es ieteiktu doties uz ViA visiem, kuri grib piedzīvot pozitīvām emocijām un atmiņām pilnu studiju dzīvi.

Autors: Anita Stabiņa
Datums: 10.07.2012
Izdevums: Liesma
Rubrika: Vidzemes Augstskolas lapa

 	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016