Kā vērtējat aizvadīto mācību gadu? | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Kā vērtējat aizvadīto mācību gadu?

Ziņa pievienota - 12.06.2012
verte.JPG

Ieva Reliņa, Tūrisma organizācija un vadība, 3. kurss: — Aizvadīto studiju gadu vērtēju ļoti pozitīvi. Pirmo semestri pavadīju apmaiņas programmā Austrijā, un tā bija viena no labākajām pievienotajām vērtībām manam studiju laikam. Otrajā pusē viss izdevās, kā plānots, pat labāk. Prieks par paveikto. Tā kā nākamais semestris man Vidzemes Augstskolā ir pēdējais, tad jāizbauda pēc pilnas programmas gan atpūta, gan studijas.

Zane Šlendeka, Mediju studijas un žurnālistika, 2. kurss: — Salīdzinot ar pagājušo gadu, šis bija grūtāks un nogurdinošāks, jo bija jāapgūst daudz jaunu teorētisku un praktisku lietu, kā arī kursa uzdevumi bija ļoti laikietilpīgi. Ir grūti kaut ko apvienot ar mācībām, piemēram, strādāt vai, gluži pretēji, atpūsties un izklaidēties. Tas, ko nesapratu pirmajā mācību gadā, šogad kļuvis skaidrs — tieši izpratnes ziņā par to, ko gribu darīt nākotnē, kas man patiešām patīk un interesē. Šis man bija jaunu atklāsmju gads.

Kristaps Gušča, Tūrisma organizācija un vadība, 3. kurss: — Principā studiju gadu varētu sadalīt divos nogriežņos — tas ir kā koks ar diviem galiem. Pirmais semestris bija entuziasma pilns, savukārt otrajā pietrūka apņēmības un enerģijas. Šajā mācību gadā lepojos ar to, ka aktīvāk iesaistījos divās nevalstiskajās organizācijās.

Vita Anstrate, Mediju studijas un žurnālistika, 2. kurss: — Aizvadīto gadu vērtēju ļoti pozitīvi, garlaicīgi nav bijis! Katrs studiju kurss sniedz man kaut ko jaunu, un katram pieeju ar interesi. Šogad pamēģināju praksi apvienot ar studijām, un tas bija gan saspringti, gan interesanti. Varbūt programmas vadītājai vajadzētu vairāk izvērtēt, kuri kursi vērtīgāki un kuri ne tik ļoti, — ar to domāju, ka jāpārdomā kredītpunktu piešķiršana kursiem.

Ērika Dogžina, Komunikācija un sabiedriskās attiecības, 4. kurss: — Mācību gads aizvadīts lielā skrējienā. Lai gan šis it kā bija pēdējais, tomēr darāmo darbu saraksts bija ļoti garš — daudz kursu, prakse un, protams, bakalaura darbs. Mācību skrējiens bija varens — daudz pārdzīvojumu, daudz piedzīvojumu, neiztikt bez smiekliem un arī asarām, bet kopumā ar visu padarīto var tikai lepoties. Būtu gribējies izdarīt visu labāk, tomēr, lai vai kā, viss ir izdarīts. Iepriekšējos gadus domāju, ka 4. kursā nu gan iešu un sākšu strādāt, — jā... studijas būs beigušās, un tagad gan jāsāk strādāt.. Nožēlot nevajag neko — viss notiek ar iemeslu, mēs nezinām, kādu, bet tas ir. Jāsaka paldies pasniedzējiem un foršajiem kursabiedriem, ar kuru palīdzību šis mācību gads tika pievārēts.

Autors: Anita Stabiņa
Datums: 12.06.2012
Izdevums: Liesma
Rubrika: Vidzemes Augstskolas lapa

 	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016