Juridiskās koledžas absolventi varēs iegūt bakalaura grādu turpinot studijas Vidzemes Augstskolā | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Juridiskās koledžas absolventi varēs iegūt bakalaura grādu turpinot studijas Vidzemes Augstskolā

Ziņa pievienota - 20.03.2015

20. martā Vidzemes Augstskolas (ViA) rektors Gatis Krūmiņš un Juridiskā koledžas direktors Tālavs Jundzis ir parakstījuši sadarbības līgumu, kas paredz koledžas absolventiem iegūt profesionālā bakalaura grādu, turpinot studijas vēlākos studiju posmos. Abas izglītības iestādes sekmēs savstarpēju sadarbību studiju procesā un studiju prakšu nodrošināšanā, savstarpējā mācībspēku apmaiņā, zinātniskajā pētniecībā, administratīvo jautājumu risināšanā, kā arī kultūrā un sportā.

Juridiskās koledžas „Datorsistēmu un datortīklu administrēšanas” programmas absolventi varēs turpināt studijas Vidzemes Augstskolas „Informācijas tehnoloģiju” bakalaura studiju programmā, savukārt „Komerczinību” un „Cilvēku resursu vadības” absolventi - ViA „Biznesa vadības” studiju programmā.

Līgums paredz arī stiprināt un attīstīt sadarbību izglītības un zinātnes jomā, tiecoties nodrošināt studējošajiem plašākas iespējas studijās, zinātniskajā pētniecībā un radošajā darbā, izmantojot abu iestāžu rīcībā esošos resursus un intelektuālo potenciālu.

Juridiskās koledžas vadības un mācībspēku delegācija direktora Tālava Jundža vadībā iepazinās ar augstskolas Inženierzinātņu kompleksa laboratorijām un to aprīkojumu, ViA attīstības plāniem, kā arī ar Vidzemes Augstkolas pārstāvjiem pārrunāja tālākās sadarbības detaļas un novitātes Latvijas augstākās izglītības sistēmā.

Vidzemes Augstskola piedāvā studijas sešos virzienos – biznesa vadībā, informācijas tehnoloģijās, inženierzinātnēs, komunikācijā un medijos, pārvaldībā un tūrismā.

Juridiskā koledža piedāvā studijas sešās studiju programmās – Tiesību zinātnes, Cilvēku resursu vadība, Komerczinības, Nekustamā īpašuma pārvaldīšana, Grāmatvedība un finanses, datorsistēmu un datortīklu administrēšana.	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016