JDK „Sadancis” uzsāk dejošanas sezonu un aicina jaunus dalībniekus | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

JDK „Sadancis” uzsāk dejošanas sezonu un aicina jaunus dalībniekus

Ziņa pievienota - 05.09.2013

Burtnieku novada jauniešu deju kolektīvs „Sadancis” uzsāk jauno sezonu, un pirmais mēģinājums paredzēts ceturtdien, 5. septembrī, plkst. 19:30 Valmieras 5. vidusskolas aktu zālē. Uz to laipni aicināti arī jaunieši, kuri vēlas pilnveidot un attīstīt savu dejotprasmi vienā no labākajiem Latvijas deju kolektīviem vadītājas Ievas Adāvičas vadībā.

Aizvadītā sezona JDK „Sadancim” bija spilgtiem notikumiem un sasniegumiem bagāta. Ar emocijām bagātu un skaistu koncertu uz Valmieras Drāmas teātra skatuves tika nosvinēta kolektīva 30. dzimšanas diena skatītājiem pārpildītā zālē. Savukārt A grupas deju kolektīvu skatē, kurā piedalās valsts 32 labākie jauniešu ansambļi, „Sadancis” izcīnīja 10. vietu, piekāpjoties tikai Rīgas nopelniem bagātiem kolektīviem. Tik augstvērtīgs rezultāts deva iespēju dejot arī XXV Vispārējo latviešu Dziesmu un XV Deju svētku laureātu konkursā, un tajā Burtnieku novada „Sadancis” startēja īpaši spoži, izcīnot 2. vietu A grupas kolektīvu konkurencē.

Gadu gaitā JDK „Sadancis” spējis sevi apliecināt kā kolektīvs ar spēcīgu raksturu un dejotprieku, kuru attīstījusi un audzinājusi profesionāla vadītāja Ieva Adāviča.  Tieši šo vērtību dēļ kolektīvs ir viens no labākajiem Latvijā, kurā šosezon aicināts pieteikties ikviens dejot gribētājs, kurš jūt vēlmi kļūt par vienu no „Sadanča” cilvēkiem. Uz pirmo mēģinājumu 5. septembrī līdzi vēlams ņemt dejošanai piemērotus apavus un apģērbu. Savukārt nākamie mēģinājumi paredzēti 12. un 19. septembrī, un arī tie notiks Valmieras 5. vidusskolas zālē 3. stāvā. Aktuālāko informāciju par mēģinājumiem un „Sadanci” iespējams iegūt, sekojot twitter kontam @jdk_sadancis.

Papildu informācija:
Jānis Psjuks (tālr. 26109328)
Ingrīda Kraukle (tālr. 28686666)	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016