Jauno politologu skolas atvērtajā nodarbībā stāstīs par sabiedrības līdzdalības metodēm | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Jauno politologu skolas atvērtajā nodarbībā stāstīs par sabiedrības līdzdalības metodēm

Ziņa pievienota - 10.12.2013

Trešdien, 11. decembrī plkst. 15.00 Jauno politologu skolas (JPS) ietvaros Vidzemes Augstskolā (C305) atvērto nodarbību “Sabiedrības līdzdalības metodes no ģimenes līdz Saeimai” vadīs Zane Legzdiņa-Joja.

Kopš 2010. gada Z. Legzdiņa-Joja strādā Valsts kancelejā, Valsts pārvaldes attīstības departamentā ar valsts pārvaldes politikas jautājumiem kā sabiedrības līdzdalība, tiesību aktu projektu un to anotāciju kvalitātes uzlabošana, valsts pārvaldes darbības  efektivitātes paaugstināšana un citi ar valsts pārvaldes darbību un attīstību saistītie jautājumi.

Z. Legzdiņa-Joja ir Vidzemes Augstskolas 2008.gada profesionālās bakalaura studiju programmas „Politoloģija” un 2010.gada profesionālās maģistra studiju programmas „Pārvaldība un komunikācija” absolvente. Jau studiju laikā Zane koncentrējās uz attīstības plānošanas procesu izpēti vietējo pašvaldību, reģionālajā un nacionālajā līmenī, un pēc bakalaura studiju pabeigšanas uzsāka darbu valsts pārvaldē – Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijā, strādājot ar attīstības plānošanas jautājumiem.

JPS Vidzemes Augstskola īsteno kopā ar Valmieras Valsts ģimnāziju. Tās galvenais mērķis ir radīt jauniešos ticību saviem spēkiem un veicināt to līdzdarbošanos politiskajos procesos iepazīstinot jauniešus ar interesantiem nozares speciālistiem un parādot šīs jomas daudzveidību.



	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016