Jauno politologu skola aicina uz atvērto lekciju par diplomātisko protokolu | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Jauno politologu skola aicina uz atvērto lekciju par diplomātisko protokolu

Ziņa pievienota - 12.03.2014

Trešdien, 12. martā plkst. 15.00 V. Baloža ielā 5a, Valmierā notiks atvērtā lekcija par vienu dienu protokola darbinieka dzīvē, ko vadīs diplomātiskā protokola speciāliste  Jana Trahimoviča. Lekcija notiek Jauno politologu skolas ietvaros sadarbībā ar Valmieras Valsts ģimnāziju, un uz to ir aicināts ikviens interesents.

Vieslekcijā tiks sniegts īss vēsturiskais ieskats protokola jēdzienā un svarīgākajos protokola elementos – etiķetē, netiķetē, ceremonijās, vizīšu organizēšanā, karogu lietojumā, ielūgumu veidošanā, sēdināšanas plānos. Lekcijā tiks demonstrēti video piemēri gan par protokola labo praksi, gan neveiksmēm.

J. Trahimoviča šobrīd ir Eiropas Savienības (ES) Institucionālo jautājumu plānošanas departamenta projekta koordinatore Latvijas prezidentūras ES Padomē sekretariātā. Viņas pienākumos ietilpst diplomātiskais protokols, loģistika un transports ES Latvijas prezidentūras ES organizēšanā. Iepriekš strādājusi ar protokola jautājumiem Latvijas Valsts prezidenta kancelejā un Latvijas Republikas Ārlietu ministrijā.

Līdz šim J. Trahimovičas pienākumos ietilpusi ienākošo un izejošo ārvalstu vizīšu, ceremoniju un dažāda veida pasākumu plānošana, sagatavošana, koordinēšana un vadīšana, augstākās valsts amatpersonas dienaskārtības plānošana, koordinēšana, organizēšana un darbs ar Valsts prezidenta dzīvesbiedru, kā arī dažāda līmeņa ēdienreižu organizēšana, koordinēšana (ēdienkartes saskaņošana, sēdināšana, telpas un galda iekārtojums u.c.).

J. Trahimoviča pasniedz protokolu un etiķeti Latvijas Universitātē un Latvijas Kultūras akadēmijā.	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016