ViA jaunā vimpeļa dizainu rada augstskolas studente | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

ViA jaunā vimpeļa dizainu rada augstskolas studente

Ziņa pievienota - 02.09.2015

Studiju gada atklāšanas svētkos – 1. septembrī – dienasgaismu ieraudzīja Vidzemes Augstskolas (ViA) jaunais vimpelis, kura dizainu un pašu vimpeli veidojusi ViA studente, apģērbu zīmola Deered radītāja Ieva Moroza.

Jaunā vimpeļa dizains atspoguļo vienu no Vidzemes Augstskolas pamatvērtībām – zaļo domāšanu, to simboliski atainojot ar meža motīvu. Motīvu caurvij Gaujas upe, jo ViA ir vienīgā augstskola Latvijā, kas atrodas pie Gaujas.

Vimpeļa dizaine autore, apģērbu zīmola Deered radītāja un ViA studiju programmas Tūristu gids - ceļojumu un pasākumu organizators studente Ieva Moroza, stāstot par paša vimpeļa tapšanas procesu, atzīst: “Dizaina izveide bija liels izaicinājums, jo dizainam un simboliem jābūt pamatotiem, un saistībā ar ViA. Ar prieku pieņēmu šo izaicinājumu, jo priecājos, ka varu atstāt savai skolai kaut ko no sevis.  No vairākām skicēm, tomēr izdevās atrast piemērotāko. Vimpeļa šūšana un apgleznošana bija ilglaicīgs process, taču gala rezultātā viss iznāca, kā biju iecerējusi.”

ViA rektors Gatis Krūmiņš norāda: “Ir patiess prieks par to, ka mūsu studenti ne tikai sekmīgi apgūst studiju kursus, bet paspēj savu daudzpusību apliecināt arī citās jomās.”

Vimpeļa dizainā ir atzīmēta arī Valmieras atrašanās vieta, kur Valmieras pilsēta raksturo un tiek saistīta arī ar Vidzemes Augstskolu.	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016