Jau devīto gadu ViA notiek vadības spēle „Emerald Forest Hotel” | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Jau devīto gadu ViA notiek vadības spēle „Emerald Forest Hotel”

Ziņa pievienota - 30.09.2013

Šodien pie Vidzemes Augstskolas uzvilktais karogs liecina par to, ka jau devīto gadu pēc kārtas oficiāli ir atklāta interaktīvā Emerald Forest Hotel biznesa spēle, kurā studenti maksimāli realitātei pietuvinātos apstākļos pilnveidos savas iemaņas un zināšanas uzņēmējdarbības vadībā.

Spēle īpaša ar to, ka tajā divu atraktīvu Nīderlandes vieslektoru Corne Dijkmans un Jeroen Vinkesteijn vadībā, integrējot visas studiju laikā apgūtās zināšanas, mācīsies sadarboties visu fakultāšu studenti, arī tādu, kuri ikdienā kopā nestrādā. Svarīgākais kritērijs, izvērtējot spēles laikā sasniegto, ir rezultāti, kuri tiek novērtēti divās kategorijās – radošumā un finansiālajos rādītājos.  

Šogad spēles scenārijs paredz attīstīt viesnīcu „Emerald Forest Hotel”, detalizēti izstrādājot jauna produkta attīstības koncepciju, komunikācijas plānu, finanšu kalkulāciju, interešu aizstāvības plānu un visu pārējo pilnvērtīgai uzņēmuma darbības nodrošināšanai. No ViA simulācijas aktivitāšu laikā ar studentiem strādās pieci pasniedzēji – Inese Ebele, Visvaldis Valtenbergs, Vineta Silkāne, Aigars Andersons, Ginta Štāle. Spēles darba valoda ir angļu, un tā norisināsies divas nedēļas, no kurām pirmā ir „sagatavošanās” nedēļa, otrajā, pēc oficiālās atklāšanas, sākas „īstā” darbība.

Svarīgākās aktivitātes paredzētas otrdien, vestibilā no 14.30 līdz 16.00, kad dalībnieki, izmantojot stendus, prezentēs viesnīcas attīstības galveno stratēģiju, un piektdien no 13.00 līdz 15.00 Konferenču zālē, kad „Trīs slavas minūšu” laikā studenti atraktīvos veidos demonstrēs savas idejas.

Detalizētāka aktivitāšu programma atrodama šeit.

Simulācijas spēles Twitter hashtag #04LV

Spēles platforma	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016