Jau desmito reizi Vidzemes Augstskolā notiek vadības spēle „Emerald Forest Hotel” | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Jau desmito reizi Vidzemes Augstskolā notiek vadības spēle „Emerald Forest Hotel”

Ziņa pievienota - 06.10.2014

Jau desmito reizi pēc kārtas oficiāli Vidzemes Augstskolā (ViA) ir atklāta interaktīvā „Emerald Forest Hotel” biznesa spēle, kurā studenti realitātei maksimāli pietuvinātos apstākļos pilnveidos savas iemaņas un zināšanas uzņēmējdarbības vadībā.

Spēles scenārijs paredz attīstīt viesnīcu „Emerald Forest Hotel”, detalizēti izstrādājot jauna produkta attīstības koncepciju, komunikācijas plānu, veikt finanšu kalkulāciju un visu pārējo pilnvērtīgai uzņēmuma darbības nodrošināšanai. Spēle notiek gan virtuālajā vidē - speciālā vietnē internetā, plaši izmantojot sociālos medijus, gan arī reālajā dzīvē – veicot biznesa plānošanu un komunikāciju. Spēles darba valoda ir angļu, un tā norisinās divas nedēļas, no kurām pirmā ir „sagatavošanās” nedēļa, otrajā, pēc oficiālās atklāšanas, sākas „īstā” darbība.

Spēle īpaša ar to, ka tajā divu atraktīvu Nīderlandes vieslektoru Kornes Dijkmansa (Corne Dijkmans) un Jeroena Vinkesteina (Jeroen Vinkesteijn) vadībā, integrējot visas studiju laikā apgūtās zināšanas, mācīsies sadarboties dažādu studiju programmu studenti. Svarīgākais kritērijs, izvērtējot spēles laikā sasniegto, ir rezultāti, kuri tiek novērtēti divās kategorijās – radošumā un finansiālajos rādītājos.

Svarīgākās aktivitātes paredzētas otrdien, 7. oktobrī no 14.00 līdz 15.00 telpā C229, kad dalībnieki, izmantojot stendus, prezentēs savu viesnīcu attīstības galveno stratēģiju, un piektdien no 14.00 līdz 15.00 Konferenču zālē, kad „Trīs slavas minūšu” laikā studenti atraktīvos veidos demonstrēs savas idejas.

Studentiem sagatavoties spēlei šogad palīdzēja ViA pasniedzēji – Inese Ebele, Vineta Silkāne un Aigars Andersons. Šobrīd mācībspēki strādā pie tā, lai sadarbībā ar vietējām pašvaldībām un ārvalstu partneriem nākotnē izveidotu Mazo pilsētu ilgtspējīgas attīstības vadības spēli. Lietišķās spēles ir mūsdienīga un inovatīva studiju metode, kas veicina starpdisciplināru sadarbību, profesionālo kompetenču pilnveidi un zināšanu pārnesi reģionā.

Detalizētāka aktivitāšu programma atrodama: http://www.emeraldforesthotel.com/platform/index.php/08LV_Tasks_and_deci...

Simulācijas spēles tēmturis (hashtag) Twitterī: #08LV

Spēles platforma  http://www.emeraldforesthotel.com

Attēlā atraktīvie vieslektori: (no kreisās)  Jeroens Vinkesteins un Korne Dijkmans	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016