Izglītības un zinātnes ministrija pateicas Vidzemes Augstskolas docētājiem | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Izglītības un zinātnes ministrija pateicas Vidzemes Augstskolas docētājiem

Ziņa pievienota - 18.02.2014

Ziemas izlaiduma svinīgajā ceremonijā atzinības saņēma ne tikai absolventi, bet arī kupls skaits klātesošo Vidzemes Augstskolas pasniedzēju, kurus godināja Izglītības un zinātnes ministrija.

Par ieguldījumu augstskolas akadēmiskās un zinātniskās vides veidošanā un stiprināšanā, kā arī par pašaizliedzīgu darbu stratēģisko mērķu sasniegšanā atzinības rakstu saņēma Dr.hist. Vija Daukšte. Savukārt Ilgvaram Ābolam Izglītības un zinātnes ministrija pateicās par ieguldījumu ViA attīstībā.

Dr.art. Jānis Kalnačs saņēma atzinību par ieguldījumu ViA Tūrisma un viesmīlības vadības fakultātes attīstībā, Vija Melbārde par darbu Biznesa vadības un ekonomikas fakultātes attīstībā, un Dr.sc.pol. Visvaldis Valtenbergs par ieguldījumu Sociālo zinātņu fakultātes attīstībā.

Baibai Pāvulei ministrija pateicās par teicamu Valodu un kultūras studiju centra darbības nodrošināšanu, bet par pašaizliedzīgu darbu studiju programmu mērķu īstenošanā pateicības saņēma Aigars Andersons (”Biznesa vadība”), Dr.oec. Maira Leščevica („Biznesa vides vadība”), Linda Lotiņa („Tūrisma stratēģiskā vadība”), Dr.geogr. Andris Klepers („Tūristu gids – ceļojumu un pasākumu organizators”), Inese Ebele („Tūrisma organizācija un vadība”), Dr.sc.ing.  Egils Ginters („Sociotehnisku sistēmu modelēšana”) un Valdis Vīksna („Mehatronika” un „Koka ēku celtniecība un ekobūves”).

Ar atzinībām par ieguldījumu Inženierzinātņu fakultātes attīstībā tika pagodināta Dr.paed. Sarma Cakula, un par ieguldījumu ViA Mūžizglītības centra  attīstībā - Dr.oec. Ingūna Jurgelāne.

Par pašaizliedzīgu darbu studiju programmu mērķu īstenošanā tika godināta Vineta Silkāne („Komunikācija un sabiedriskās attiecības”), Dace Jansone, Liene Ločmele un Anna Broka („Politoloģija” un „Pārvaldība un komunikācija”), Agnese Karaseva („Mediju studijas un žurnālistika” ), kā arī Dr.sc.ing. Ginta Štāle („Informācijas tehnoloģijas”).

Tie godinātie, kuri nevarēja ierasties uz svinīgo pasākumu, IZM atzinības un pateicības rakstus saņems tuvākajā laikā augstskolā.	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016