IT studentiem būs pieejama 1500 EUR stipendija | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

IT studentiem būs pieejama 1500 EUR stipendija

Ziņa pievienota - 28.07.2015

Šoruden Vidzemes Augstskolas (ViA) Informācijas tehnoloģijas (IT) virziena studiju programmās bakalaura un maģistra līmenī studējošiem ir iespēja konkursa kārtībā iegūt Exigen Services Latvia stipendiju 1500 EUR apmērā.

AS „Exigen Services Latvia” stipendijas mērķis, ir veicināt un attīstīt kvalitatīvu speciālistu sagatavošanu informācijas tehnoloģiju jomā, atraisot un veicinot Latvijas augstskolu jauniešu un jauno zinātnieku radošās spējas, kā arī rūpējoties par to produktīvu izmantošanu un attīstības nodrošināšanu.

AS „Exigen Services Latvia” valdes priekšsēdētājs Ivars Puksts norāda: “Sadarbība ar augstskolām, kurās studē mūsu iespējamie topošie kolēģi, mūsu uzņēmumam ir būtiska. Stipendijas studentiem ir tikai viena no sadarbības formām. Abpusēju sadarbību ar Vidzemes Augstskolu plānots attīstīt arī tādos formātos kā vieslekcijas un prakses iespējas.” ViA rektors Gatis Krūmiņš: “Šodien ikdiena nevienā jomā nav iedomājama bez informācijas tehnoloģiju klātbūtnes. Priecājamies, ka arī IT nozares uzņēmumi novērtē Vidzemes Augstskolas ieguldījumu jaunu profesionāļu izveidē un ir gatavi tālredzīgi investēt studentu attīstībā.”

ViA studiju programmu Informācijas tehnoloģijas ir iespējams apgūt koledžas un bakalaura līmenī, kā arī ViA maģistrantūras līmenī piedāvā IT virziena studiju programmu Sociotehnisko sistēmu modelēšana.

ViA būs viena no septiņām Latvijas augstskolām, aptverot visus Latvijas reģionus, ar kuru sadarbojas uzņēmums AS “Exigen Services Latvia”. Stipendijas nolikums 2015./2016. akad. gadam tiks sagatavots, un interesentiem ar to būs iespējams iepazīties augusta beigās. Turpmākā informācija būs pieejama Vidzemes Augstskolas mājas lapā www.va.lv, RTU attīstības fonda un Exigen Services Latvia mājas lapā.

Kopumā ViA piedāvā studijas 16 studiju programmās sešos studiju virzienos – biznesa vadībā, informācijas tehnoloģijās, inženierzinātnēs, komunikācijā un medijos, pārvaldībā un tūrismā. Papilduzņemšana Vidzemes Augstskolā norisināsies no 3. līdz 21. augustam. Informācija par uzņemšanu un pieejamajām budžeta vietām: http://www.va.lv/lv/lapa/pieteiksanas-studijam .	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016