Inženierzinātņu fakultātes dekāns A. Cīrulis piedalās jaunākajām tehnoloģijām veltītās starptautiskās konferencēs | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Inženierzinātņu fakultātes dekāns A. Cīrulis piedalās jaunākajām tehnoloģijām veltītās starptautiskās konferencēs

Ziņa pievienota - 23.10.2014

Vidzemes Augstskolas Inženierzinātņu fakultātes dekāns Dr.sc.ing. Arnis Cīrulis septembrī piedalījās Itālijā notikušajā starptautiskajā konferencē "The 1st International Conference on Augmented and Virtual Reality". Tajā kopā bija sabraukuši pētnieki no augstskolām un industrijas, datorzinātnieki, inženieri un fiziķi, lai dalītos ar savu redzējumu, pētījumiem un tehniskajiem sasniegumiem virtuālās un papildinātās realitātes pielietošanā dažādās jomās.

Konferencē A.Cīrulis prezentēja rakstu „Designing an interactive and augmented 3D environment with passive tactile feedback for anatomy training”, kurš tika iekļauts arī konferences materiālos un prestižajā Springer datubāzē. Publikācija tapusi pateicoties Valmieras pilsētas grantam.

Savukārt vasarā Arnis Cīrulis Erasmus vizītes laikā Korkas Tehnoloģiskajā Institūtā nolasīja lekciju maģistriem un doktorantiem par Virtuālās un papildinātās realitātes tehnoloģiju izmantošanas iespējām dažādās nozarēs.

Tāpat A. Cīrulis ņēma dalību institūta rīkotajā konferencē "Irish Symposium on Game-Based-Learning (iGBL)", kas bija veltīta spēļu izmantošanas iespējām izglītības vajadzībām. Tā bija iespēja kopā ar dažādu valstu pasniedzējiem, studentiem, spēļu industrijas pārstāvjiem un pētniekiem diskutēt par spēļu iekļaušanu formālās izglītības studiju procesā.

    	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016