Interese par studijām Vidzemes Augstskolā palielinājusies | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Interese par studijām Vidzemes Augstskolā palielinājusies

Ziņa pievienota - 18.07.2012
uzmensana-2012.JPG

Vidzemes Augstskolā (ViA) noslēgusies pieteikumu pieņemšana no jaunajiem studentiem valsts finansētajās studiju vietās bakalaura un koledžas studiju programmās, kas šogad notika elektroniski portālā www.latvija.lv. Uz maksas studiju vietām visos studiju līmeņos (koledža, bakalaurs, maģistrantūra, doktorantūra) var pieteikties joprojām -  pamatstudijās un doktorantūrā līdz 24. augustam, maģistrantūrā līdz 25.augustam.

Studijām ViA bakalaura un koledžas programmās kopā saņemti 1408 pieteikumi, kas ir gandrīz divreiz vairāk kā pagājušā gada vasarā, kad interesenti pamatstudijām ViA iesniedza 750 pieteikumus. Uzņemšanas rezultāti liecina, ka pieprasītākās bakalaura studiju programmas nemainīgi vairākus gadus ir „Tūrisma organizācija un vadība”, „Mediju studijas un žurnālistika”, „Komunikācija un sabiedriskās attiecības”, „Informācijas tehnoloģijas”. Pieprasītākā 1.līmeņa profesionālās augstākās izglītības jeb koledžas studiju programma ir „Informācijas tehnoloģijas”.

ViA šobrīd saņem arī pieteikumus maģistrantūras studiju programmām „Biznesa vides vadība”, „Pārvaldība un komunikācija”, „Sociotehnisku sistēmu modelēšana” un „Tūrisma stratēģiskā vadība”, par kurām interese ir ļoti līdzīga.

Atgādinām, ka studiju kvalitāti ViA apstiprina arī darba devēji, ierindojot augstskolu darba devēju rekomendētāko studiju vietu Topa 10-niekā. Savukārt, 2012.gada studiju programmu izvērtēšanas projekta ārvalstu eksperti ir ierindojuši bakalaura, maģistra un doktorantūras studiju programmas augstākajā kategorijā kā ilgtspējīgas, izcili novērtējot ViA lomu reģiona ekonomiskajā un sociālajā attīstībā saskaņā ar ES reģionālās attīstības un decentralizācijas politiku, starpdisciplinaritāti - inženierzinātņu un sociālo zinātņu integrāciju, darba devēju iesaistīšanu studiju procesā, ļoti plašu starptautisko sadarbību, labas e-mācību iespējas elektroniskajā studiju vidē, moderno bibliotēku un augstskolas infrastruktūru.

Detalizēta informācija par uzņemšanu jaunajam studiju gadam atrodama mājas lapā www.uznemsana.va.lv. Kontaktinformācija: Tālr.: +371 26182255; e-pasts:studijas@va.lv

Uzņemšanas statistika on-line https://latvija.lv/Statistics/Default.aspx#via

Zane Leimane,
Vidzemes Augstskolas
Sabiedrisko attiecību speciāliste
mob.tālr. 26182244
e-pasts: zane.leimane@va.lv
www.va.lv

 	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016