ViA iesaka - Sākas pieteikšanās Accenture ziemas programmēšanas skolām | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

ViA iesaka - Sākas pieteikšanās Accenture ziemas programmēšanas skolām

Ziņa pievienota - 14.12.2012

Starptautiskā informācijas tehnoloģiju uzņēmuma Accenture Latvijas filiāle aicina nozares studentus pieteikties bezmaksas JAVA, .NET un SAP programmēšanas ziemas skolām. Programmēšanas skolas norisināsies 2013. gada februārī. Nodarbības notiks Rīgā angļu valodā, un katrā programmēšanas skolā konkursa kārtībā tiks uzņemti 15 dalībnieki.

“Pēdējo gadu laikā pretendentu skaits dalībai Accenture programmēšanas skolās strauji pieaug. Tas apliecina, ka augsti kvalificētu profesionāļu vadītās apmācības ir būtiskas karjeras izaugsmei IT nozarē. Programmēšanas skolās tiek ne vien celts dalībnieku zināšanu un prasmju līmenis, tās ir arī kā tramplīns karjeras sākšanai Accenture. To septiņu gadu laikā ir izmantojuši vairāk nekā 500 profesionāļi, no kuriem 50% ir turpinājuši strādāt Accenture,” piebilst Maksims Jegorovs, Accenture Latvijas filiāles vadītājs.
 
Accenture programmēšanas skolas ir kompānijas apmaksātas, intensīvas četru vai divu nedēļu apmācības. Tās ietver ne tikai lekcijas, bet arī praktiskas nodarbības un individuālu darbu. Programmēšanas skolās uzņem pretendentus ar bakalaura un/vai maģistra grādu vai pēdējo kursu studentus informācijas tehnoloģijās un tām radniecīgās nozarēs. Pieteikties programmēšanas skolām iespējams līdz 15. janvārim: www.facebook.com/AccentureLatvia.
 
Apmeklējot JAVA programmēšanas skolu, dalībnieki apgūs un uzlabos HTML, J2EE Web Technologies, Enterprise Java Beans, J2EE Platform Services un citas programmēšanas iemaņas. .NET programmēšanas skolā dalībnieki apgūs un uzlabos OOP pamatzināšanas, C#, .net framework un citas programmēšanas iemaņas. SAP programmēšanas skolā varēs apgūt ABAP un SQL programmēšanas iemaņas, interaktīvo programmēšanu, Adobe Forms un SAP SmartForms grafisko atskaišu formu programmēšanu, tīmekļa programmēšanu ar SAP Web Dynpro Java un ABAP implementācijām un citas programmēšanas iemaņas.

Programmēšanas skolu noslēgumā katrs dalībnieks saņems sertifikātu, kurš apliecinās apmācības kursu apgūšanu. Sekmīgākajiem programmēšanas skolu beidzējiem Accenture piedāvās kļūt par kompānijas programmēšanas praktikantiem ar perspektīvu kļūt par pastāvīgiem darbiniekiem.

Par Accenture
Accenture ir globāls konsultāciju, tehnoloģiju servisu un ārpakalpojumu uzņēmums ar vairāk nekā 223 000 darbiniekiem, kuri apkalpo klientus vairāk nekā 120 valstīs. Apvienojot nepārspējamu pieredzi, visaptverošas iespējas vairākās nozarēs un uzņēmējdarbības funkcijās un plašu pasaules veiksmīgāko uzņēmumu izpēti, Accenture sadarbojas ar klientiem, lai palīdzētu tiem kļūt par augstvērtīgiem uzņēmumiem un valdībām. 

Inese Skuja
Accenture Human Resources, Riga DC, Accenture Latvia
Brivibas 214, Riga, LV-1039, Latvia
Tel: +371 6701 9700
inese.skuja@accenture.com	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016