Florbola klubs „Valmiera/ViA” gatavojas jaunajai sezonai | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Florbola klubs „Valmiera/ViA” gatavojas jaunajai sezonai

Ziņa pievienota - 02.09.2014

Jau kopš jūlija florbola klubs „Valmiera/ViA” aizvada treniņus, lai sagatavotos 2014./2015. gada vīriešu Virslīgas  sezonai.  Komanda ir parakstījusi līgumus ar četriem jauniem spēlētājiem - valmieriešiem Edvardu Kažmeru, Ričardu Eglīti, Lauri Stipro un madonieti Gunti Jansonu. Jaunā trenera Aigara Belasova vadībā tiek aizvadīti treniņi kopā ar 2. līgas vīriešu komandu.

„Treniņu process ir nedaudz pamainīts, salīdzinot ar iepriekšējo sezonu. Šogad tikai augustā sākām pirmos treniņus ar nūjām, iepriekš to darījām jau no jūlija.  Plānos ir nospēlēt labāk, kā pagājušo sezonā, vairāk uzvaras, mazāk ielaistus vārtus. Komandas sastāvs ir kļuvis gados vēl jaunāks, taču tie, kas regulāri trenējās, deg acis un ir gribēšana trenēties un spēlēt, ja šo sajūtu izdosies noturēt visu sezonu, rezultāts neizpaliks.  Paredzētas ir pāris draudzības spēles pirms sezonas sākuma,” atklāja komandas galvenais treneris Aigars Belasovs.

Jaunpienācējs Lauris Stiprais pastāstīja, ka „pirms tam spēlēju U-16 un U-18 grupā, tepat Valmierā, taču treniņus jau divus gadus aizvadu kopā ar „Valmiera/ViA” spēlētājiem. Man tika piedāvāta iespēja spēlēt kopā ar virslīgas komandu un es piekritu, centīšos pierādīt sevi , iegūt punktus un tikt play-off.”

Madonas florbola audzēknis Guntis Jansons Latvijas pieaugušo čempionātā debitēja 2001./02.gada sezonā. Turpinājumā spēlētājs uzspēlēja arī 2.līgas klubā "Fastum", taču divas reizes pievienojās arī FK "Valmiera" komandai, 2004./05.gada sezonā atzīmējoties ar 3 (2+1) punktiem virslīgā.Tam sekoja atgriešanās Madonā, lai uz diviem gadiem pievienotos Cēsu "Lekrings" fārmklubam "Cēsis/CB". Pēc tam Jansons atkal atgriezās Madonā, kļūstot par 1.līgas čempioniem, bet pērn ar savu dzimto komandu spēlēja virslīgā, atzīmējoties ar 7 (6+1) rezultativitātes punktiem. Jansons vienojies ar "FBK Valmiera/ViA" komandu par spēlēšanu tās rindās virslīgas turnīrā. Jaunās komandas sastāvā Jansons jau aizvadīja četras spēles "Latvian Open" ietvaros.

Jaunajā sezonā vīriešu Virslīgā par čempionu titulu sacentīsies "Cēsu alus/Lekrings", "Lielvārde", "RTU/Inspecta", FK "Rīga", Liepājas "Kurši", "Ķekavas Bulldogs", "Bauska", Kocēnu "Rubene", "Ulbroka/FS Masters", FBK "Valmiera/ViA", Stalbes SK "Pārgauja", "Talsi/Triobet" un "Jelgavas novads", Latvijas vīriešu junioru U19 izlase	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016