FBK „Valmiera/Vidzemes Augstskola” daudzsološs sākums | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

FBK „Valmiera/Vidzemes Augstskola” daudzsološs sākums

Ziņa pievienota - 29.04.2013

Pēc sadarbības līguma noslēgšanas starp Valmieras Sporta klubu un Vidzemes Augstskolu FBK „Valmiera/ViA” ir aktīvi uzsākusi gatavoties pārliecinošam startam  nākamajā florbola sezonā.

FBK „Valmiera/ViA” pirmais komandas pasākums ir plānots Lielās Talkas ietvaros, kurā spēlētāji padarīs videi draudzīgāku „Vidzemes Olimpisko centru”, sakopjot tā apkārtni un stādot kokus. Tā iezīmējot atbalstu Vidzemes Augstskolas vērtībām. Savukārt, lai stiprinātu komandas vienotību, talkas noslēgumā paredzēts florbola miniturnīrs.

Uzsākts darbs pie jaunā logo izveides un formas tērpu izgatavošanas, gan spēlētājiem, gan līdzjutējiem. Tā sagatavojoties jaunu spēlētāju ienākšanai florbola klubā un iestrādājot pirmos soļus, lai virzītos uz ilgtermiņa mērķu sasniegšanu.

FBK „Valmiera/ViA” nākotnes perspektīvas tika iezīmētas 17. aprīlī notikušajā preses konferencē, kurā „Valmieras Sporta klubs” valdes priekšsēdētājs Artis Jansons un Vidzemes Augstskolas rektore Vija Daukšte parakstīja līgumu par savstarpējo sadarbību.

„Sadarbības līgums ir atbalsts ne tikai augstskolas un florbola attīstībai, bet arī Vidzemes reģionam. Studenti, kuri tiek motivēti nodarboties ar sportu, ir ilgtermiņa ieguvums, jo tie tiek piesaistīti komandai un arī Valmierai pēc studijām augstskolā,” preses konferencē pauda Vidzemes Augstskolas rektore Vija Daukšte. „Tas ir atzīstams nākotnes redzējums, jo ieguvums ir daudz plašāks nekā gadījumos, kad atsevišķi studenti saņem finansiālu atbalstu studijām.”
Savukārt Valmieras Sporta kluba valdes priekšsēdētājs Artis Jansons, parakstot sadarbības līgumu, piepilda: „ Paldies Vidzemes Augstskolai un ceru, ka šī sadarbība būs ilgstoša un sniegs pozitīvu ieguvumu gan florbola klubam, gan augstskolai.”

Kā jau iepriekš ziņots, sadarbības līgums paredz, ka Vidzemes Augstskolas studiju saturā tiks iekļauts florbols kā izvēles kurss, un tiks meklēti jaunie florbola talanti, nodrošinot studijas par budžeta līdzekļiem diviem labākajiem FBK „Valmiera/ViA” spēlētājiem – augstskolas studentiem. Lielāka pieprasījuma gadījumā tiks veidota arī sieviešu florbola komanda.

Preses konferences atspoguļojums „Valmieras Sporta studijas” veidotajā sižetā:

Plašāka informācija:
Florbola kluba „Valmiera/Vidzemes Augstskola”
Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste
Edīte Stērste
Tālrunis: 28799755
e-pasts: edite.sterste@va.lv
twitter.com/FBKValmiera_ViA
facebook.com/valmieravia
 

 	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016