FBK „Valmiera/ViA” pārraksta vēsturi un iekļūst "play-off" | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

FBK „Valmiera/ViA” pārraksta vēsturi un iekļūst "play-off"

Ziņa pievienota - 20.02.2015

2014./2015. gada sezonā FBK „Valmiera/ViA” sagādāja ne mazums pārsteigumu, sākot ar to, ka sezonas sākumā turējās starp četrām labākajām komandām valstī, piekāpās turnīra tabulā zemākām komandām, pagarinājumos uzvarēja turnīra tabulā augstāk atradušos komandu līdz iekļuvusi starp astoņām labākajām Latvijas komandām, pārrakstot komandas vēsturi.

Pirms uzsākt sezonu florbolazinas.lv parādījās raksts ar prognozēm jaunajai sezonai, kur „Valmiera/ViA” neizpelnījās pozitīvu vērtējumu -
„"FBK Valmiera/ViA" – ar katru gadu valmieriešu sniegums uzlabojies, taču allaž kaut kas pietrūkst. Starpsezonu periodā cieta būtisku zaudējumu sastāvā, šķiroties no izteikta pirmā numura vārtos. Tā rezultātā vārtsargs tika meklēts pat ar Twitter starpniecību. Nav pārliecības par Aigara Belasova spēju nospēlēt visu sezonu, bet Gatis Liepiņš komandai pievienosies vienīgi novembra otrajā pusē, kad vairāki būtiski punkti jau varētu būt zaudēti. Prognoze: 12.vieta.

Šo viedokli valmierieši laboja jau pirmajās spēlēs, gūstot nozīmīgos punktus arī bez Gata Liepiņa, kā arī vārtsarga – Agra Rogaiņa sniegums tika augstu novērtēts, taču regulārās sezonas vidū iestājās lūzumpunkts, kas FBK „Valmiera/ViA” lika pakāpties arvien zemāk un zemāk turnīra tabulā, līdz atrasties arī prognozētajā 12. vietā, kad laika līdz punktu krāšanai, lai iekļūtu play-off bija pavisam maz.

„Mums kalendārs bija labvēlīgs, jo sākumā nesanāca spēlēt pret "top četri" komandām. visām komandām jau sezonā ir kritumi un kāpumi. Mums veiksmīgs padevās sezonas sākums un beigas, kad vinnējām komandas, kas bija blakus turnīra tabulā. Neskatoties uz nelielām sastāva problēmām, kad pāris spēlētāji bija traumēti un Gatis vēl nebija atgriezies, sezonas sākums bija izdevies. Ar šī gada sākumu pievienojās vēl Ivo Balodis, kas arī deva lielu ieguldījumu mūsu uzvarās. Manuprāt, pateicoties tam šosezon treniņu process bijis daudz kvalitatīvāks, jo kopumā salīdzinot ar pagājušo sezonu nevar sūdzēties ne par treniņu apmeklējumu, ne attieksmi. Tādēļ vietu play off esam nopelnījuši godam. Mūsu lielākās uzvaras vēl tikai priekšā un mēs esam gatavi tās izcīnīt jau šogad,” atzina komandas spēlējošais treneris Aigars Belasovs.

Valmieriešiem izslēgšanas spēļu turnīrs sākās jau pirms laba laika, jo ilgstoši notika cīņa par pēdējo vietu izslēgšanas turnīrā. Krājot tik ļoti vajadzīgos punktus, valmierieši paņēma vienu arī Cēsīs, kaut gan patiesībā varēja paņemt arī divus vai pat visus trīs, jo tajā mačā viņi neizskatījās vājāki par daudz titulētākajiem pretiniekiem. Komanda bija labā sportiskajā formā, līdz ar to uzvara Lielvārdē vienīgi virspusēji skatoties varēja būt liels pārsteigums. Pēc šīs uzvaras valmierieši jau bija astotniekā, tādēļ pēdējā spēlē varēja nedaudz atvilkt elpu pirms, iespējams, svarīgākajām spēlēm kluba pastāvēšanas vēsturē, vēstīja florbolazinas.lv

„Pirmkārt jau dzinulis bija tas, ka nebijām play-off tikuši labu laiku. Tas ka pirms trīs gadiem play-offā spēlēja 12 komandas neskaitās. Šo sezonu labi iesākām un kādu brīdi turējāmies tabulas četriniekā, kas protams dzina uz priekšu, lai sasniegtu ilgi kāroto play off. Pagājušajā sezonā bija vairāki tādi sīvi zaudējumi, bet šogad bija vairāk uzvaras šādās tipa spēlēs. Sajūtas protams labas, ka mazais sezonas mērķis ir izpildīts, iekļuvām play-off,” atklāja komandas kapteinis Mārtiņš Kājiņš.

FBK „Valmiera/ViA” cīņas play off sāksies sestdien, 21. februārī, 19:00 izbraukumā pret turnīra līderi „Mogo RTU/Rockets” un turpināsies arī svētdien, 16:00, taču mājas spēles norisināsies trešdien, 25. februārī, plkst. 20:30.

Ar play-off spēļu tabulu varat iepazīties http://www.floorball.lv/lv/2014/chempionats/vv/playoff	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016