FBK „Valmiera/ViA” atgūstas no zaudējumu sērijas | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

FBK „Valmiera/ViA” atgūstas no zaudējumu sērijas

Ziņa pievienota - 12.01.2015

Piektdien, 10. janvārī, FBK "Valmiera/ViA" savā laukumā sīvā cīņā ar 8:5 pārspēja Stalbes "Pārgauju". Par labāko spēlētāju Valmieras komandā atzina tieši no "Pārgaujas" pārnākušo Ivo Balodi, kuram šī bija pirmā spēle "Valmiera/ViA" sastāvā.

Spēles 1.periodu abas komandas uzsāka līdzvērtīgi. Līdz pat 14 minūtei netika gūti vārti un tikai 14:05 minūtē FBK „Valmiera/ViA” spēlējošais treneris Aigars Belasovs atklāja komandas rezultātu. Tam sekoja arī atbildes vārti no pretinieku puses, kā rezultātā periods noslēdzās ar neizšķirtu- 1:1.

2. periodā sīvā cīņa par katru laukuma centimetru turpinājās, katra komanda guva pa diviem vārtiem un pārtraukumā, pirms noslēdzošā perioda, devās ar rezultātu 3:3.

Noslēdzošo spēles periodu atklāja Gatis Liepiņš, kurš 40:24 minūtē valmieriešiem guva četrus vārtus, izvirzot komandu vadībā. Tam sekoja atbildes metiens arī no SK „Pārgauja”. 3.perioda pirmajā pusē valmieriešiem tomēr izdevās atrauties vairāk, izvirzoties ar rezultātu 6-4. Lai gan SK „Pārgauja” atguva vienus vārtus, tomēr vairāk atspēlēties viņiem neizdevās. FBK „Valmiera/ViA” guva vēl vienus vārtus, kam sekoja arī pēdējais  metiens tukšos vārtos. Spēle pār SK „Pārgauja” tika uzvarētaar rezultātu 8:5. Par labāko spēlētāju tika atzīts FBK „Valmiera/ViA” jaunieguvums – Ivo Balodis, bet pretinieku komandā Gatis Gailis.	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016