Exigen Services Latvia piešķir stipendijas daudzsološākajiem IT jomas studentiem, viens no tiem Salvis Poišs | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskolas studentu piedzīvojums Lietuvā
   Vidzemes Augstskolas studiju programmas “Tūrisma organizācija un vadība” trešā kursa studenti 14.maijā devās pašu...
23.05.2017
Baltijas Startpautiskās vasaras skolas sertifikātus ieguvuši 16 komunikācijas un mediju studenti
Veiksmīgi noslēgusies jau 19. Baltijas Starptautiskā vasaras skola, Vidzemes Augstskolā (ViA) pulcējot 16 aizrautīgus...
22.05.2017
VALMIERA GLASS VIA atkārtoti nospēlē neizšķirti
Olainē svētdien, 21. maijā, tika aizvadīta komanda.lv 1.līgas futbola čempionāta spēle, kur savā starpā tikās VALMIERA...
22.05.2017
Aizvadīta VALMIERA GLASS VIA sezonas noslēguma preses konference
Vidzemes Augstskolā, pirmdien, 22. maijā, noslēdzot VALMIERA GLASS VIA basketbola kluba sesto sezonu notika pēc...
22.05.2017

Exigen Services Latvia piešķir stipendijas daudzsološākajiem IT jomas studentiem, viens no tiem Salvis Poišs

Ziņa pievienota - 07.10.2016

Uzņēmuma Exigen Services Latvia un Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonda ikgadējā stipendiju konkursā izvēlēti septiņi izcilākie Latvijas augstskolu informācijas tehnoloģiju (IT) jomas studenti, kuri saņems stipendijas 2016./2017. studiju gadam par kopējo summu 10 500 EUR.

Stipendijas katru 1500 EUR apmērā saņems Salvis Poišs no Vidzemes Augstskolas, kā arī Alīna Vasiļevska no Rīgas Tehniskās universitātes, Pēteris Pakalns no Latvijas Universitātes, Amanda Kļaviņa no Latvijas Lauksaimniecības universitātes, Ksenija Suvorova no Transporta un sakaru institūta, Raivis Ragovskis no Liepājas Universitātes, un Pāvels Cacivkins no Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas.

"Jūtos nedaudz pārsteigts, par stipendijas saņemšanu uzzināju lekcijas laikā, kad pārbaudīju savus e-pastus. Pirmā doma - Yesss! Domāju, ka stipendiju krāšu, lai iegādātos jaudīgāku datoru, kas vajadzīgs 3D projektu izstrādei, jo esošais ir morāli novecojis. Un otra lieta, kas vajadzīga - tīklu sertifikātiem beigsies termiņš, un to pagarināšanai arī nepieciešama zināma summa. Doma pieteikties bija jau pagājušajā gadā, bet noslinkoju ar pieteikumu, ko pēc tam arī nožēloju. Šogad sapratu, ka mēģināt jau var - nekas slikts nenotiks," atklāj Salvis Poišs.

Uzvarētāji tika izvēlēti no kopumā 56 pretendentiem. Aktīvākie pieteikumu iesniedzēji šogad bija Rīgas Tehniskās universitātes un Vidzemes Augstskolas studenti.

Pieteikties stipendiju konkursam tika aicināti Rīgas Tehniskās universitātes Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes, Latvijas Universitātes Datorikas fakultātes, Latvijas Lauksaimniecības universitātes Informācijas tehnoloģiju fakultātes, Transporta un sakaru institūta Datorzinātņu un telekomunikāciju fakultātes, Liepājas Universitātes Dabas un inženierzinātņu fakultātes, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas Inženieru fakultātes un Vidzemes augstskolas Inženierzinātņu fakultātes IT studiju programmu bakalaura līmeņa 2. - 4. kursa studenti, kā arī maģistrantūras studenti ar labām un teicamām sekmēm. Uzvarētāji laika posmā no 2016.gada septembra līdz 2017.gada jūnijam ik mēnesi saņems stipendiju 150 EUR vērtībā.

Par Exigen Services Latvia

Exigen Services Latvia ir viens no Baltijas vadošajiem IT ārpakalpojumu sniedzējiem, kas izstrādā programmatūru risinājumus un uztur IT sistēmas klientiem Latvijā un pasaulē. Tā mātes uzņēmums ir Amerikas IT konsultāciju un pakalpojumu uzņēmums Return on Intelligence, un globāla mēroga projektos Latvijas uzņēmums sadarbojas ar citiem starptautiskā uzņēmuma izstrādes centriem Ziemeļeiropā, Austrumeiropā un ASV. Latvijas uzņēmums dibināts 1995.gadā, un pašlaik tā komandā strādā vairāk nekā 300 kvalificētu IT speciālistu, kuri apkalpo klientus no valsts sektora, finanšu, telekomunikāciju un citām nozarēm. Exigen Services Latvia aktīvi atbalsta IT izglītības un zinātnes attīstību Latvijā, turklāt ir vienīgais IT risinājumu izstrādes uzņēmums, kurš saņēmis Ilgtspējas indeksa sudraba kategorijas novērtējumu jau piecus gadus pēc kārtas.

 

Par RTU Attīstības fondu:

RTU Attīstības fonds ir organizācija, kas visa gada garumā, sadarbojoties ar atbalstītājiem, piedāvā izcilības, pētniecības un praktisko iemaņu veicināšanas stipendijas visu Latvijas augstskolu studentiem, profesionālo tehnisko skolu un vispārējo vidējo izglītības iestāžu audzēkņiem. Aktuālā informācija par stipendiju konkursiem vienmēr atrodama RTU Attīstības fonda mājaslapā.

 



	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2017