Esi unikālas pastkaršu kolekcijas veidotājs | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Esi unikālas pastkaršu kolekcijas veidotājs

Ziņa pievienota - 10.09.2012
Gundega_Skela_Cilveki.jpg

Ikviens ViA students, valmierietis un Valmieras viesis ir aicināts piedalīties Vidzemes Augstskolas fotokonkursā „Valmiera – studentu pilsēta” un līdz 21.septembrim iesūtīt savas fotogrāfijas konkursa pēdējam posmam, tverot skaistākos vasaras mirkļus. Pieteikšanās konkursa mājas lapā fotokonkurss.va.lv/pieteiksanas.

Fotokonkursa noslēgumā tiks rīkots pasākums, kurā tiks apbalvoti labāko fotogrāfiju autori, kuri saņems vērtīgas balvas no Dikļu pils, restorāna „Rātes vārti”, teātra kafejnīcas „Ceturtais cēliens”, Valmieras drāmas teātra, tūrisma preču veikala „Gandrs”, džeza kluba – restorāna „Parks” un veikala „Daba runā”.

ViA un Valmieras Tūrisma informācijas centrā jau ir iespējams iegādāties rudens un ziemas posmu pastkartītes, kas izveidotas no interesantākajām, radošākajām un kvalitatīvākajām konkursam iesūtītajām fotogrāfijām. Kolekcijā šobrīd ir 15 pastkartītes, bet tā tiks vēl papildināta ar pavasara un vasaras posmam iesūtītajām fotogrāfijām. Ir iespēja apskatīt jau iesūtītās fotogrāfijas mājas lapā www.fotokonkurss.va.lv

Vidzemes Augstskolas fotokonkurss „Valmiera – studentu pilsēta” tika atklāts 2011. gada 23. septembrī, tā mērķis ir izveidot radošu un māksliniecisku pastkartīšu kolekciju, kas atklāj to, cik skaista, daudzveidīga un mainīga ir Valmiera.

Vidzemes Augstskolas
Mārketinga grupa	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016