Doktora grādu ieguvusi ViA Inženierzinātņu fakultātes pasniedzēja Ginta Štāle | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Doktora grādu ieguvusi ViA Inženierzinātņu fakultātes pasniedzēja Ginta Štāle

Ziņa pievienota - 29.01.2014

Dr.sc.ing. Ginta ŠtāleInženierzinātņu fakultātes lektore, bakalaura un koledžas studiju programmu "Informācijas tehnoloģijas" direktore Ginta Štāle ieguvusi inženierzinātņu doktora grādu (Dr.sc.ing.) informācijas tehnoloģiju nozarē, E-studiju tehnoloģijas un pārvaldība apakšnozarē.

Promocijas darba „Informācijas tehnoloģiju ekosistēmas modelis tālākizglītības procesa atbalstam” mērķis ir raksturot zināšanu plūsmas un dalībnieku kompetenču pieaugumu ar informācijas tehnoloģiju lietojumu saistītā tālākizglītības situācijā, izstrādājot IT ekosistēmas modeli un programmatūras prototipu tālākizglītības procesa atbalstam.

Izstrādātais modelis dod iespēju novērtēt konkrētās tālākizglītības situācijas IT risinājuma atbilstību, kā arī atspoguļo mācīšanās ceļu kompetenču ieguvei pēc iespējas īsākā laikā.

Vidzemes Augstskola radīto modeli un programmatūras prototipu varēs izmantot praktiski, kas nākotnē dos iespēju attīstīt un pilnveidot tālākizglītības piedāvājumu, kā arī tehnoloģiju izmantošanu studiju atbalstam.

Ieguvums ir arī sociotehnisku sistēmu modelēšanas studiju programmas maģistratūras un doktorantūras studentiem, kuri disertācijā iegūtos rezultātus varēs tālāk izmantot modelēšanas metožu izvēlē situācijas analīzei un modeļu validācijai. Promocijas darba rezultātus ir plānots tālāk attīstīt studentu pētnieciskajos darbos gan programmatūras prototipa pilnveidei, gan arī jaunas programmatūras izstrādē.

Promocijas darbs ”Informācijas tehnoloģiju ekosistēmas modelis tālākizglītības procesa atbalstam” ir izstrādāts RTU Elektronikas un Telekomunikāciju fakultātes Tālmācības studiju centrā ar ESF atbalstu projektā „Atbalsts RTU doktora studiju īstenošanai”. Darba vadītājs ir RTU ETF Tālmācības studiju centra direktors Dr.phys. Atis Kapenieks.

Ar doktores Gintas Štāles promocijas darba kopsavilkumu var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā Ķīpsalas ielā 10 un Latvijas Nacionālajā bibliotēkā Anglikāņu ielā 5, kā arī elektroniski.	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016