ViA docētāji Jānis Kalnačs un Andris Klepers Latvijas Tūrisma forumā iepazīstina ar Kultūras tūrisma problēmām un to risinājumiem Vidzemē | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

ViA docētāji Jānis Kalnačs un Andris Klepers Latvijas Tūrisma forumā iepazīstina ar Kultūras tūrisma problēmām un to risinājumiem Vidzemē

Ziņa pievienota - 22.11.2014

Vidzemes Augstskolas profesors Dr.art. Jānis Kalnačs un docents Dr.geogr. Andris Klepers Latvijas Tūrisma forumā 2014 iepazīstināja klātesošos ar Kultūras tūrisma problēmām un to risinājumiem Vidzemē.

Šogad Foruma laikā gan Latvijas, gan ārvalstu eksperti sniedza labās prakses piemērus par tūrisma produktu attīstību un galamērķu veicināšanu. Pasākuma otrajā daļā foruma dalībnieki saņēma aktuālāko informāciju par plānoto atbalstu tūrisma veicināšanai 2014.-2020.gada struktūrfondu plānošanas periodā.

Kā ierasts, pasākumā tika godalgoti konkursa „Veiksmīgākais jaunais tūrisma produkts 2014” laureāti, kā arī notika labāko studentu zinātnisko darbu apbalvošana. Augstu novērtēti tika Vidzemes Augstskolas studentu darbi - otrā vieta Ingunai Kucinai par maģistra darbu „Pētījumu iesaiste tūrisma klasteru konkurētspējas paaugstināšanai” (vadītājs Andris Klepers), diplomu par trešo vietu saņēma Krista Matroze par bakalaura darbu „Fotoattēlu konkurētspējas izvērtējums tūrisma operatoru un aģentūru mārketingā” (vadītājas Zane Kudure un Linda Lotiņa).

11 gadu laikā kopš „Latvijas Tūrisma forums” tiek organizēts, tas ir kļuvis par pazīstamu un nozīmīgu satikšanās vietu visiem Latvijas tūrisma nozares pārstāvjiem. Foruma ietvaros tūrisma nozares pārstāvji  pārrunā aktualitātes, apmainās ar pieredzi un informāciju par tūrisma nozares jautājumiem.
 
Ekonomikas ministrija un Tūrisma attīstības valsts aģentūras rīkotais ikgadējais Latvijas nozīmīgākais pasākums tūrisma nozarē – „Latvijas Tūrisma forumu 2014” šogad notika 21.novembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, Rīgā.

Programma

Foto: TAVA	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016