ViA docētāja A. Līviņa vada vieslekciju Indijā | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

ViA docētāja A. Līviņa vada vieslekciju Indijā

Ziņa pievienota - 07.03.2014

ViA SZF asoc. profesore Agita Līviņa 4. martā ciemojās Indijā, Haidarabādā Dr.Y.S.R. Tūrisma un viesmīlības vadības institūtā  (Dr.Y.S.R National Institute of Tourism & Hospitality Management) ar lekciju par Ilgtspējīgu tūrisma plānošanu un attīstību bakalaura programmas studentiem. Lekciju apmeklēja un noklausījās, kā arī praktiskajā darba veikšanā piedalījās ap 50 studentu un četri docētāji.

Kopbildē gan visi studenti nav redzami, jo daļa aizsteidzās, lai nokļūtu mājās, jo pēcpusdiena bija lietaina, kas apgrūtina transportu, kā arī lietus ietekmēja to, ka divas reizes pārtrūka elektrības padeve, kad nācās studentu uzmanību aizraut ar stāstu par savu pieredzi un to, kā tiekties uz mērķu sasniegšanu savā dzīvē, darbā.

Lekcija sastāvēja no piecām daļām: iepazīstināšanas ar Latvijas valsti, ilgtspējīga tūrisma pamatprincipiem, par pēdējām atziņām zaļajā tūrismā pasaulē, īpaši Eiropā, Latvijas tūrisma zīmols un Latvijas tūrisma politikas īstenošana. Studenti noskatījās Tūrisma attīstības valsts aģentūras vecināšanas video Latvia.Best Enjoyed Slowly, pēc kura studenti viennozīmīgi atzina, ka Latvija ir zaļa un tīra valsts, kas attīsta dabas un eko tūrismu.

Noslēgumā studenti veica darbu grupās, izstrādājot priekšlikumu ilgtspējīga tūrisma nedēļas nogales piedāvājumam 2-4 cilvēkiem Haidarabādas apkārtnē. Katra grupa īsi iepazīstināja ar savu veikumu. Inovatīvākā studentu grupa, kas piedāvāja nedēļas nogali izbaudīt braucot ar velosipēdiem, balvā saņēma Laimas šokolādi.

A. Līviņa saka paldies brīvprātīgajam studentam Groutham, kas nodrošināja nokļūšanu no studiju vietas Angļu un ārzemju valodu universitātes uz šo institūtu, kas atrodas 25 km attālumā, un ar vieglo automašīnu aizņem vismaz vienu stundu laika, kā arī šīs augstskolas docētājam Mahendar Reddy par vieslekcijas organizēšanu un uzņemšanu augstskolā.

Asoc. profesore A. Līviņa ir Indijas Valdības ITEC programmas 2014. janvāris-marts stipendiāte.

   

 

 

 

 

 

 

 	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016