BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” uzsāk gatavošanos jaunajai sezonai | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” uzsāk gatavošanos jaunajai sezonai

Ziņa pievienota - 11.08.2015

Sākot no 29.jūlija, basketbola klubs “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” uzsācis nopietnu gatavošanās procesu startam 2015./2016.gada basketbola sezonā. Klubs veicis ievērojamas sastāva izmaiņas, kā arī piesaistījis papildspēkus profesionālākai darbībai.

Pašlaik treniņprocesam pievienojušies desmit jauni spēlētāji no vairākām Latvijas reģionālajām pilsētām, un teju visi  kadeti ir ar iepriekšēju spēļu pieredzi LBL2. Jaunie spēlētāji ar septembri uzsāks studijas Vidzemes Augstskolā, četrās dažādās programmās.

Ievērojami pastiprinājies komandas treneru pulks. Galvenā trenera amatu, līdzīgi kā iepriekšējās sezonas, ieņems Roberts Zeile, savukārt Pēteris Karlivāns un Daniela Kupriša rūpēsies par puišu fizisko sagatavotību. Komandas ārsta pienākumus turpinās veikt Ints Vēveris.

Arī šajā sezonā BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” plāno spēlēt divās līgās – Latvijas Basketbola līgas 2. un 3. divīzijā. Sākot ar septembri klubs aizvadīs pirmās pārbaudes spēles.

BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” menedžeris Sandis Bukšs: “Šobrīd komanda ir uzsākusi aktīvu gatavošanos 2015./2016.gada sezonai. Vasaras starp periodā ir labi pastrādāts, un komandai ir piesaistīti vairāki spēlētāji, kā arī divi jauni treneri, kas palīdz puišiem ar sagatavošanās posmu.  Šobrīd treniņi lielākoties noris ārā un trenažieru zālē, bet pēc laika arī sāksies treniņi basketbola zālē, un tad arī būs redzama katra spēlētāja perspektīvas. Šobrīd uz vietu LBL2 sastāvā kandidē liels skaits spēlētāju, taču puišiem būs iespēja spēlēt arī LBL3 fārmklubā. Spēlētājiem jātrenējas un jākoncentrējas uz smagu darbu, lai ar jauno sezonu tiktu izcīnīti jauni panākumi un tiktu sasniegtas jaunas virsotnes.”

Šī klubam būs piektā sezona. Savā pirmajā, 2010./2011.gada sezonā, komanda izcīnīja LBL3 čempionu titulu un ieguva iespēju startēt Latvijas Basketbola līgas 2.divīzijā.

Foto: Austra Dambrova

Informāciju sagatavoja:
Ilze Mote

BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass”
Sabiedrisko attiecību speciāliste	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016