BK Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass turpina uzvaru sēriju un nostiprina līdera pozīcijas | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

BK Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass turpina uzvaru sēriju un nostiprina līdera pozīcijas

Ziņa pievienota - 20.10.2014

Piektdien, 17. oktobrī, BK Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass viesos ar 70:65 pieveica BS Rīga/Rīdzene/Turība, tādejādi gūstot savu ceturto uzvaru un nostiprinot līderu pozīcijas LBL2 A grupā.

Spēles sākums veiksmīgi ritēja Rīdzene/Turība komandai, kas ātri un bez kļūdām izvirzījās vadībā, liekot valmieriešiem atrasties iedzinēju pozīcijā. Uz laukuma dominēja agresīva spēle, kā arī nepārtraukta līdera pozīciju maiņa, taču otrajā puslaikā ar Bergmaņa un Brauna precīziem uzbrukumiem, valmierieši spēja izvirzīties vadībā. Spēles laikā Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass palielināja savu pārsvaru līdz +9, kas spēles izskaņā tika samazināts līdz +3. Rīdzene/Turība veica vairākus tālmetienus, lai izlīdzinātu rezultātu, taču nesekmīgi. Ar Bergmaņa precīzu metienu spēles pēdējās sekundēs BS Rīga/Rīdzene/Turība piedzīvoja trešo zaudējumu, bet BK Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass ceturto uzvaru. Rezultatīvākais spēlētājs no BS Rīga/Rīdzene/Turība Guntis Sīpoliņš ar 15 punktiem un 14 atlekušajām bumbām, savukārt, no valmieriešiem – Edgars Bergmanis ar 23 punktiem un astoņām atlekušajam bumbām.

BS Rīga/Rīdzene/Turība galvenais treneris Aleksandrs Feldmanis: “Valmiera beigās nospēlēja ar pieredzi, tas kas trūka mums, it īpaši tiem pieredzējušajiem puišiem, kuri ir spēlējuši LBL1. Viņi nenospēlēja tā, kā es prasīju, savukārt Valmieras spēlētāji izvilka beigas uz pieredzi. Sākums mums bija labs, bet svarīgs vienmēr ir turpinājums. Šodien ļoti daudz spēlēja 97-tie gadi. Es mēģināju dot viņiem iespēju, un viņi to izmantoja. Pagaidām mēs krājam pieredzi. Mērķis ir sezonas beigās skatīties uz augšu.”

BK Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass galvenais treneris Roberts Zeile: “Skaidrs ir viens, ka vieglas spēles mums nebūs. Mēs tabulā ar 4-0 šķietam favorīti, vieni no stiprākajiem, bet ir redzams, ka neviena spēle nav bijusi viegla. Arī Gulbenē, bija +20, bet tā spēle nebija viegla, tāpat kā šī. Tāpēc uz katru spēli kārtīgāk jānoskaņojas, un tad jau viss būs kārtībā. Pie aizsardzības jāstrādā, jo tur diezgan slikti strādājam, līdz ar to veidojas bardaks. Mirkļus nospēlējam normāli, prātīgi. Kad nospēlējam prātīgi, tad arī ir rezultāts. Kā sākas panika un taisām bardaku, kas ir akmentiņš saspēles vadītājam, kas nevar nomierināt, nolikt pa vietām pārējos spēlētājus, un tad mums aiziet tāds haoss. “

Nākamo spēli BK Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass aizvadīs 29.oktobrī viesos pret DNS/Sporta Bode.

Foto: Klāvs Vasiļevskis
 

Informāciju sagatavoja:
Ilze Mote
BK Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass
Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste
Ilze.mote@va.lv	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016