BK „Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” spraigā spēlē uzvar BK „Jēkabpils-2” | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

BK „Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” spraigā spēlē uzvar BK „Jēkabpils-2”

Ziņa pievienota - 19.01.2015

Piektdien, 16. janvārī, Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas ietvaros basketbola klubs „Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” savā laukumā uzņēma viesus no BK „Jēkabpils-2”, kurus ļoti sīvā cīņā uzveica ar rezultātu 75:71.

Spēles pirmais puslaiks veiksmīgās izrādījās BK „Jēkabpils-2” komandai, Arta Arnīša un komandas dominējošā spēlētāja, Miķeļa Liberta, vadībā veicot nelielu, taču ātru izrāvienu, atstājot laukuma saimniekus iedzinējos. Otrās ceturtdaļas beigās valmieriešiem izdevās lauzt spēles gaitu, pārņemot vadības grožus savās rokās – 38:36. Spēles otrais puslaiks norisinājās ar nemitīgu līderu maiņu un līdzvērtīgu spēli abu komandu starpā. Noslēdzošajā ceturtdaļā BK „Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” pieļautās kļūdas aizsardzībā ļāva jēkabpiliešiem atkārtoti izvirzīties vadībā ar +9 punktu pārsvaru (54:63), taču Vītola un Bergmaņa vadībā rezultāta starpība tika strauji sadeldēta, tādējādi noslēdzot spēli ar uzvaru pār BK „Jēkabpils-2” ar rezultātu 75:71.

Rezultatīvākais spēlētājs valmieriešu rindās bija Sandris Vītols ar gūtiem 20 punktiem un septiņām atlēkušajām bumbām, savukārt jēkabpiliešu vidū – Miķelis Liberts ar 19 punktiem un piecām atlēkušajām bumbām.

BK „Jēkabpils-2” spēlētājs Edijs Stiebriņš: „Spēle sākumā gāja labi, tikai žēl, ka nedaudz pietrūka līdz uzvarai. Bijām ļoti labi sagatavojušies, taču beigās veiksme nedaudz pievīla. It kā vienu brīdi bijām priekšā ar +7, taču beigās pietrūka spēka.”

BK „Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” spēlētājs Sandris Vītols:  „Nezinu, kāpēc pēdējā laikā katru spēli iesākam ļoti slikti. Arī šī spēle nebija izņēmums. It kā treniņos strādājam pie aizsardzības, rotējam un spēles laikā viss kaut kā aizmirstas. Jāstrādā cītīgāk, bet nu viss ir labs, kas labi beidzas. Tāpat sākumā neiemetām savus brīvos metienus, līdz ar to uz laukuma bija neliels haoss. It kā bumba kustējās, taču viss sākās jau ar aizsardzību. Ja tu nenosedz aizsardzībā, tad tev uzbrukumā būs grūti.”	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016