BK „Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” otro reizi sakauj RTU | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

BK „Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” otro reizi sakauj RTU

Ziņa pievienota - 01.12.2014

Piektdien, 28. novembrī, basketbola klubs „Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas ietvaros devās izbraukumā, lai stātos pretī Rīgas Tehniskās universitātes komandai, kuru sakāva jau otro reizi ar rezultātu 69:54.

Lai gan pirmajā puslaikā ritēja ļoti agresīva cīņa par bumbu, valmieriešiem tas nesagādāja grūtības pārliecinoši izvirzīties vadībā. Sandra Vītola rezultatīvie tālmetieni nodrošināja BK „Vidzemes Augtskola/Valmiera Glass” ātru izrāvienu, kamēr pretinieki vien epizodiski spēja parādīt savu raksturu, tādējādi atpaliekot par 20 punktiem – 41:21. Otrajā puslaikā RTU izrādīja lielāku iniciatīvu, cenšoties deldēt lielo rezultāta starpību. Lai gan Mārtiņš Bērziņš un Edgars Zariņš vairakkārt raidīja rezultatīvus pustālos metienus, tomēr ar to bija par maz, lai sakautu valmieriešus. Spēles beigās tablo vēstīja 69:54 par labu BK „Vidzemes Augtskola/Valmiera Glass”, tādējādi izcīnot astoto uzvaru aizvadītās deviņās spēlēs, savukārt RTU, piedzīvojot sesto zaudēju aizvadītās desmit spēlēs.

Rezultatīvākais spēlētājs BK „Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” rindās bija Sandris Vītols ar gūtiem 16 punktiem un sešām rezultatīvām piespēlēm, savukārt RTU – Mārtiņš Bērziņš ar 12 punktiem, četrām atlēkušajām bumbām un trīs rezultatīvām piespēlēm.

Rīgas Tehniskās universitātes treneris Dainis Bertāns: „Ja no groza apakšas tiktu iemesti tie metieni, kuri būtu jāiemet, tad principā spēle būtu pavisam citādāka. Pirmajā spēlē, ko aizvadījām pret BK „Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass”, mums bija labāks uzbrukums, bet sliktāka aizsardzība. Šoreiz aizsardzība nebija tik slikta kā Valmierā, taču uzbrukums gan bija zem katras kritikas.”

BK „Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” galvenais treneris Roberts Zeile: „Kad pēc pirmā puslaika ir +20, tad otrajā puslaikā galvā uzreiz ir izcīnīta uzvara, kas brīžiem var ļoti slikti atspēlēties. Otrais puslaiks bija sliktāks, bet uzvara ir un paliek uzvara. Prieks, ka bija uzlabojusies aizsardzība, kas ar katru spēli paliek arvien labāka.”

Nākamā BK „Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” spēle gaidāma mājās, 4. decembrī, savā laukumā uzņemot viesus no Rīdzene/Turība. Spēles sākums – 20:00.	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016