BK Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass neuzvarama arī piekto reizi | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

BK Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass neuzvarama arī piekto reizi

Ziņa pievienota - 30.10.2014

bkviaTrešdien, 29.oktobrī, BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” viesos pie DSN/Sporta bode, atspēlēja 18 punktu deficītu ar rezultātu 69:65 uzrādīja perfektu bilanci, uzvarot piekto no piecām spēlēm šosezon.

Pirmajā puslaikā uz laukuma dominēja DSN/Sporta bode. Ar Tipāna un Pinnes precīziem tālmetieniem mājinieki ātri izvirzījās vadībā un labi nostrādājot aizsardzībā Valmierieši līdz otrās ceturtdaļas pusei vien spēja gūt tikai divus punktus (36:23). Sākot otro puslaiku, spēcīgu iniciatīvu pārņēma “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass”, kas ar veiksmīgu spēli aizsardzībā un uzbrukumā ātri mazināja lielo rezultāta starpību. Minūti pirms trešās ceturtdaļas beigām, Grīnbergs ar precīzu tālmetienu uz īsu brīdi pat spēja izvirzīt viesus vadībā (55:56). Pēdējās desmit minūtes ritēja sīva cīņa, taču ar Lišika un Grīnberga sekmīgajiem uzbrukumiem, vidzemnieki noslēdza spēli ar 65:69. Rezultatīvākais spēlētājs no DSN/Sporta Bode Ričards Pinne ar 16 gūtiem punktiem un četrām atlēkušajām bumbām, savukārt uzvarētāju rindās Oto Grīnbergs ar 29 punktiem un 8 atlēkušajām bumbām.

DSN/Sporta Bode galvenais treneris Mārtiņš Fomins: “Pirmkārt, pretinieki mūs nenovērtēja. Otrkārt, mums pirmajā puslaikā bija ļoti labs metienu procents. Beigās tas palika sliktāks, taču to mēs jau paredzējām. Šajā komandā spēlē 17 gadus veci puiši, bet pretiniekos – vīri. Spēle bija interesanta gan spēlētājiem, gan apmeklētājiem, gan arī tiesnešiem. Šī viennozīmīgi bija viena no labāk aizvadītajām spēlēm šosezon.”

BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” spēlētājs Sandris Vītols: “Spēles sākumā nebijām noskaņojušies. Zinājām, ka pretī stāsies jauni puiši, zinājām, ka daži ir spēlējuši jaunatnes izlasēs, kur arī parādījuši labu sniegumu. Nenovērtējām viņus. Metieni mums nekrita, negājām pēc atlēkušajām bumbām, tādejādi pirmajā puslaikā zaudējām 45 punktus. Pirms otrā puslaika ģērbtuvē pārrunājām nianses, kā vajadzētu spēlēt. Pieturējāmies pie plāna un arī to realizējām, jo pretinieki puslaikā iemeta tikai 20 punktus. Tas arī parādīja, ka varam aizsardzībā labi nospēlēt, ir tikai jānoskaņojas un jāspēlē visas 40 spēles minūtes, nevis tikai 20.”

Nākamo spēli BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” aizvadīs 7.novembrī, Valmieras 5.vidusskolā uzņemot viesos Rīgas Tehniskās Universitātes komandu.

DSN/Sporta Bode – BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass”: 65:69
(27-21, 18-11, 12-24, 8-13)

DSN/Sporta Bode: Pinne 16+4ab, Birkāns 12+5rp, Saulītis 11+9ab, Zoriks 11+6ab, Tipāns 7, Ozoliņš 4+4ab, Banga 4, Vegners 4ab, Gulāns, Kokins; Salmiņš
BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass”: Grīnbergs 29+8ab, Vītols 14+4rp, Bergmanis 8+10ab, Lišiks 6+9ab, Millers 5, Brauns 3+4ab, Mihailovs 3, Kliests 1, Kliesmets 6ab; Ābols	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016