BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” izcīna SBL bronzu | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” izcīna SBL bronzu

Ziņa pievienota - 22.03.2016

Pirmdien, 21.martā, BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” ar “Banku Augstskola” aizvadīja Studentu Basketbola līgas (SBL) spēli par trešo vietu. Otrajā puslaikā gūstot ievērojamu pārsvaru valmierieši izcīnīja uzvaru ar rezultātu 96:69. Šis ir BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” līdz šim augstākais sasniegums SBL.

Spēles sākums ritēja lēni un mazrezultatīvi, daudz kļūdu un neprecizitāte bija abām komandām, taču vadību turēj  BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass”. Šāds scenārijs turpinājās līdz Siliņš un Vīksna ar straujiem uzbrukumiem pārņēma spēles grožus. Rīdzinieki iekrāja pat +6 punktu pārsvaru (21:26), kam vidzemnieki nebija sagatavojušies. Pēc minūtes pārtraukuma Mihailova izcīnītie 11 punkti pirmā puslaika noslēgumā nodrošināja neizšķirtu - 37:37. Sākot ar otro puslaiku BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” izrādīja augstu precizitāti un Ervīna Ivanova vadībā pakāpeniski sāka audzēt punktu pārsvaru un tiekties pēc bronzas medaļām. Tuvu spēles izskaņai Gustavs Balams pēc kārtas gūstot 11 punkt nedaudz iebiedēja valmieriešus, tomēr ar to nepietika. Spēle tika noslēgta ar pārliecinošu pārsvaru BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” labā – 96.69.

Rezultatīvākais spēlētājs BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” sastāvā Ervīns Ivanovs ar 26 punktiem (3pts – 7/10) un septiņām atlēkušajām bumbām. Banku Augstskolas rindās lielākais punktu guvējs bija Gustavs Balams ar 19 punktiem un sešām atlēkušajām bumbām. BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” Studentu Basketbola līgā aizvadījusi septiņas sezonas, iepriekš komandas labākais rezultāts ir piektā vieta.

BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” galvenais treneris Roberts Zeile: “Banku Augstskola sākumā parādīja stiprāku raksturu un laikam vairāk vēlējās tās bronzas medaļas. Mums daži spēlētāji bija noskaņojušies vieglākai spēlei, taču kā tas šādās spēlēs pierādās - ja esi gatavs, tad spēle var aiziet uz abām pusēm. Puslaikā nedaudz pārrunājām lietas, ko darīt, kā labāk spēlēt - nedaudz mērķtiecīgāk un agresīvāk. Otrais puslaiks parādīja to atšķirību komandu starpā. Jāapsveic Vidzemes Augstskola ar pirmo bronzas medaļu SBL.! Bijām tuvu, lai tiktu finālā, bet nu paši nenospēlējām pusfinālu kā vajadzēja, un bija jāspēlē par trešo vietu. Arī bronza ir medaļa!”

Studentu līgas čempiona tituli izcīnīja Biznesa Augstskola “Turība”, savukārt pie sudraba medaļām tika Rīgas Stradiņa Universitātes studenti.

BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” – Banku Augstskola: 96:69
(13-11, 24-26, 26-13, 33-19)
ViA/Valmiera Glass: E. Ivanovs 26+7ab, Mihailovs 18, Riekstiņš 15+7ab, Lišiks 7, Kohanovs 6+7ab, Paipa 6+5ab, Apsītis 6, Ermansons 4+4ab, Eglītis 4, Sārs 3, Brauns 1, Kravalis;
BA: Balams 19+6ab, Kalniņš 14, Silinš 11+5ab, K. Ivanovs 10, Blumbergs 7, Vīksna 6+6ab, Avenītis 2, Peipiņš;

Foto galerija: https://www.dropbox.com/sh/22cq5xpevo1v7fa/AAAGnvdP7xHGcMDUAzV5rMuZa?dl=0

Foto: Klāvs Vasiļevskis

 	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016