BK „Vidzemes Augstskola” vadība ar augstskolas jauno rektoru Gati Krūmiņu apspriež turpmāko sadarbību | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

BK „Vidzemes Augstskola” vadība ar augstskolas jauno rektoru Gati Krūmiņu apspriež turpmāko sadarbību

Ziņa pievienota - 10.07.2013

Pirmdien, 8. jūlijā, BK „Vidzemes Augstskola” (ViA) ģenerālmenedžeris Miks Balodis un komandas galvenais treneris Roberts Zeile iepazinās ar jaunievēlēto rektoru Gati Krūmiņu un pārrunāja turpmāko sadarbību.

Tikšanās laikā BK „ViA” vadība iepazīstināja rektoru ar kluba līdz šim paveikto, kā arī iezīmēja nākotnes vīziju un mērķus. „BK „ViA” līdzšinējā sadarbība ar augstskolas vadību ir bijusi ļoti sekmīga, un tikšanās laikā guvām pārliecību, ka mūsu kopīgi iesāktajam darbam sekos turpinājums,” pēc sarunas pastāstīja ģenerālmenedžeris Miks Balodis.. Tāpat M. Balodis uzsvēra, ka „mūsu tālākas sadarbības attīstīšana ar ViA ir komandas panākumu stūrakmens, un tieši tāpēc ir svarīga abpusēja sapratne par kopīgi nospraustajiem mērķiem”.

Savukārt Gatis Krūmiņš pēc tikšanās pauda gandarījumu, ka saruna noritējusi draudzīgā un nepiespiestā gaisotnē, kā arī izteica atzinību un atbalstu kluba nopietnajam mērķim – iekļūt LBL 1. līgā. „BK „ViA” popularizē gan Vidzemes Augstskolu, gan sportu, kas ir veselīga dzīvesveida neatņemama sastāvdaļa, tāpēc sadarbība ar klubu arī turpmāk mums būs ļoti nozīmīga,” teica G. Krūmiņš.

Kluba pārstāvji pateicās Vidzemes Augstskolai par atbalstu aizvadītajā sezonā, uzdāvinot komandas kopbildi, kā arī jaunajam rektoram simboliski uzdāvināja komandas kreklu, novēlot sportisku cīņassparu, neatlaidību un izturību uzsākot jaunos pienākumus. Sportisti bija patīkami pārsteigti uzzinot, ka ViA jaunais rektors ir labi pazīstams ar basketbolu, un brīvajā laikā arī pats mēdz uzspēlēt šo aizraujošo spēli.. Sarunas beigās BK „ViA” vadība Gatim Krūmiņam novēlēja veiksmi un neizsīkstošu enerģiju uzsākot jaunos pienākumus, kā arī aicināja rektoru atbalstīt komandu tribīnēs mājas spēlēs.

Papildu informācija:
Madara Ješkina
BK "Vidzemes Augstskola"
Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste
madara.jeskina(et)va.lv
www.bkvia.lv	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016