BK „Vidzemes Augstskola” stiprina komandu ar jauniem spēlētājiem | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

BK „Vidzemes Augstskola” stiprina komandu ar jauniem spēlētājiem

Ziņa pievienota - 07.08.2013

Vakar, 6. augustā basketbola kluba (BK) „Vidzemes Augstskola” komandas jaunie papildspēki - fotogrāfijā redzamie studenti(no kreisās) Jānis Pāže, Rinalds Mihailovs, Rolands Eglītis, Nauris Rikveilis unToms Krišāns noslēdza līgumu par sadarbību ar komandu 2013./2014. gada sezonā. Jaunie censoņi ir valmierieši, un rudenī uzsāks studijas Vidzemes Augstskolā.

Kluba ģenerālmenedžeris Miks Balodis ir gandarīts par jauno spēlētāju izvēli pievienoties komandai un uzsākt studijas Vidzemes Augstskolā: „Esmu pārliecināts, ka ieguldot pienācīgu darbu, viņiem visiem ir iespējas jau tuvākajā nākotnē kļūt par labiem palīgiem komandai startam LBL2 un Studentu Basketbola līgas turnīrā.” Tāpat Miks Balodis pastāstīja, ka gandrīz visi puiši kluba vadības redzeslokā nonākuši jau no iepriekšējās sezonas, kad gandrīz visi vēl spēlēja jaunatnes līgā. „Četri no pieciem jaunajiem spēlētājiem ir izteikti vidzemnieki, tādējādi BK „Vidzemes Augstskola” turpina veiksmīgi īstenot kluba stratēģiju, veidojot komandu no vietējiem spēlētājiem, ļaujot tiem labā līmenī trenēties un spēlēt, kā arī paralēli iegūstot konkurētspējīgu izglītību tepat Valmierā,” komandas veidošanas politiku skaidro kluba ģenerālmenedžeris.

Jaunie sportisti visi kā viens atzīst, ka komandā ir iejutušies, un gaidot jauno sezonu ir uzstādīti lieli mērķi, kurus sezonas gaitā kopīgi centīsies īstenot. Kā izteicās Jānis Pāže, tad BK „Vidzemes Augstskola” izvēlējies tāpēc, ka tas atrodas tuvu mājām, un ir iespēja apvienot kvalitatīvas studijas un basketbola spēlēšanu. Savukārt Nauris Rikveilis klubā saskata iespējas savas karjeras izaugsmei, cerot sevi pierādīt un spēlēt pamatsastāvā. Rolands Eglītis savu izvēli pamato ar kvalitatīvām studijām, augsta līmeņa treniņiem un saliedēto komandu.

Komandas sastāvs šobrīd nav nokomplektēts līdz galam, tāpēc BK „Vidzemes Augstskola” priecāsies uzņemt jaunus studentus savā komandā.

Papildu informācija:
Madara Ješkina
BK "Vidzemes Augstskola"
Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste
madara.jeskina(at)va.lv
www.bkvia.lv

 	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016