BK “Vidzemes Augstskola” maina nosaukumu un izveido fārmklubu | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

BK “Vidzemes Augstskola” maina nosaukumu un izveido fārmklubu

Ziņa pievienota - 22.09.2014

Jaunā 2014./2015. gada sezona sākusies ar ievērojamām izmaiņām basketbola kluba “Vidzemes Augstskola” struktūrā. Komandas nosaukums ir mainīts uz BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass”, kā arī ir izveidots komandas fārmklubs “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” – 2 , kas spēlēs Latvijas Basketbola līgas 3.divīzijā.

Biedrības “BK Vidzemes Augstskola” valde pie šāda lēmuma nonāca augustā, kad sadarbībā ar kluba ģenerālsponsoriem, AS “Valmieras stikla šķiedra” ”, tika panākta vienošanās par komandas nosaukuma maiņu. Klubam šis ir ļoti nozīmīgs atspēriena punkts, kas palīdzēs tā turpmākai darbībai un attīstībai nākotnē.

Būtisks komandas papildinājums ir fārmkluba izveidošana - BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” – 2

Galvenā trenera, Roberta Zeiles, komentārs: “Būtībā, fārmklubs ir izveidots, lai visi spēlētāji varētu attīstīt savu spēļu praksi. Abās komandās ir noteikts spēlētāju sastāvs, taču būs pieci spēlētāji, kas veiks rotāciju gan LBL2, gan LBL3 komandā. Pagājušajā sezonā bija mirkļi, ka sezonas vidū dažiem spēlētājiem nolaižas rokas. Kaut arī spēlētāji trenējas un smagi strādā, viņi sēž malā un netiek spēlēt, jo nevar izkonkurēt ar komandas līderiem. LBL3 visi tiks pie spēļu prakses, un tas ir pats galvenais. ”

Septembrī abas komandas aizvada vairākas pārbaudes spēles pret “Valmiera/VBSS”, Latvijas Universitātes, Cēsu, Limbažu un citām komandām. LBL3 komanda sāks sezonu izbraukumā 1.oktobrī, taču LBL2 komanda uzņems viesus 3.oktobrī Valmieras 5.vidusskolā.	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016