BK „ViA” sagrauj „REA/RJA” komandu | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

BK „ViA” sagrauj „REA/RJA” komandu

Ziņa pievienota - 24.10.2012
ViA_BA-200.JPG

Otrdien, 23.oktobrī Vidzemes Augstskolas studenti savā laukumā uzņēma Rīgas Ekonomikas Augstskolas un Rīgas Juridiskās Augstskolas(REA/RJA) apvienotu komandu, lai cīnītos spēkiem  Studentu Basketbola līgā. Ar pārliecinošu pārsvaru uzvaru izcīnīja valmierieši, rezultāts 91:65. „ViA” rezultatīvākais spēlētājs bija Raitis Kārklis ar 20 punktiem, deviņām atlēkušajām bumbām un četrām piespēlēm.

Spēles rezultātu atklāja Kārklis, viņš arī precīzi spēja darboties visas ceturtdaļas garumā, Grīnbergs guva punktus zem groza un tikpat veiksmīgs bija arī no tālās distances, pēc mazliet vairāk kā trīs nospēlētām minūtēm rezultāts uz tablo vēstīja 10:4 un viesi pieprasīja minūtes pārtraukumu. Tas spēles gaitu krasi nemainīja, Zicānam un Gaigalam izdevās gūt punktus, tomēr mājinieki bija veiklāki un ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 27:16.

Otrā ceturtdaļa iesākās ar vairākiem trīspunktu metieniem, Zicāna, Zēna un Kalniņa izpildījumā, viesiem izdevās starpību samazināt līdz -3 punktiem. Zēns turpināja realizēt trīspunktu metienus, Kārklis bija precīzs uz soda metienu līnijas, tomēr arī viesi neatpalika un punktus guva līdzvērtīgi pēc Lengvinas, Grikkes un Mocekevicuisa darbībām, pirmajam puslaikam noslēdzoties rezultāts 48:37.
Otro puslaiku atklāja Bukšs ar veiksmīgu uzbrukumu, tam sekoja pārliecinošs sniegums no Kārkļa puses un ViA +20. Viesi spēja vien epizodiski gūt punktus, bet mājinieki sajutuši spēles garšu neapstājās un pēc Lišika, Grīnberga un Kārkļa gūtajiem punktiem starpību noturēja, rezultāts 69:49.

Pēdējās desmit minūtes ievadīja Zicāns ar precīzu divpunktu metienu, Zēns uz to atbildēja ar trīs gūtiem punktiem. Viesi pēc Reihmaņa, Grikkes un Binkauskas metieniem vāca punktus, tomēr spēles gaitu vairs salauzt nespēja, „ViA” ar kopīgiem spēkiem noturēja pārsvaru un līdzjutēju emocijām skanot, spēli noslēdza Grīnbergs ar slam dunk, rezultāts 91:65.
Rezultatīvākais spēlētājs Raitis Kārklis pauda savu viedokli par spēli: „Jau no spēles sākuma spēlējām agresīvi, pildījām trenera norādījumus, līdz ar to spēle „aizgāja” gan man, gan arī komandai kopumā. Krājot punktus un vācot atlēkušās bumbas zem groziem, sajutām spēles garšu. Esmu ļoti apmierināts ar komandas sniegumu, it īpaši ar darbībām aizsardzībā, pratām pretinieku kļūdas veikli pārvērst ātrajos pretuzbrukumos un gūt punktus”.

 „Vidzemes Augstskola”- „REA/RJA”: 91:65
 „Vidzemes Augstskola”- Kārklis 20+9ab+4rp, Grīnbergs 20+8ab, Zēns 17+7ab, Lišiks 11+4ab, Kliests 9+5ab+8rp, Kalniņš 9, Ābols 3, Bukšs 2+3rp
„REA/RJA”- Zicāns 19+4ab+3rp, Grikke 10, Gaigals 9+4ab, Binkauskas 8, Lengvinas 6, Reihmanis 4+7ab, Simulionis 4, Mockevicius 3, Šulcs 2

Informāciju sagatavoja:
BK „Vidzemes Augstskola”
Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste
Madara Ješkina
madara.jeskina@va.lv
www.bkvia.lv

Foto autore Diāna Keiša, attēlā BK "Vidzemes Augstskola".

 	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016