BK “ViA” pārstāv Vidzemes Augstskolu “SELL games 2014” Igaunijā | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

BK “ViA” pārstāv Vidzemes Augstskolu “SELL games 2014” Igaunijā

Ziņa pievienota - 19.05.2014

No 16.-18.maijam Tartu, Igaunijā, norisinājās 30. starptautiskās studentu sporta spēles “SELL games 2014”. Vidzemes Augstskolu basketbola turnīrā pārstāvēja arī BK “ViA” studenti, kas 16 komandu konkurencē izcīnīja 13.vietu.

Turnīra pirmajā dienā BK “ViA” aizvadīja trīs spēles pret Latvijas, Igaunijas un Somijas komandām, no kurām izcīnīja tikai vienu uzvaru.

ViA – LLU: 31:54
ViA – Tartu University (EST): 64:36
ViA – Aalto University (FIN): 61:45

“Pirmajā dienā ļoti agri izbraucām no Valmieras un aizvadījām pirmo spēli jau 10:00. Spēli pret LLU sākotnēji aizvadījām diezgan labi, taču vienā brīdī sāka palielināties pretinieku pārsvars. LLU tomēr bija ieradušies Tartu jau dienu iepriekš un bija paspējuši aklimatizēties. Bija grūti spēlēt arī tiesnešu sliktas tiesāšanas dēļ,  līdz ar to, bija jācīnās ne tikai ar sevi, rītu, nepierastiem apstākļiem, bet arī tiesnešiem.” /Sandis Bukšs, BK “ViA” komandas pārstāvis

Otrajā dienā notika cīņa par 9.-16.vietu. Zaudējums pirmajā dienas spēlē liedza turpināt cīņu par 9.-12. vietu, taču uzvarētās nākamās spēles komandai ļāva iegūt 13.pozīciju.

ViA – Velikiye St. Ac. Of. Ph.Ed. and Sports (RUS): 44:48
ViA – Academic  Club University of Zilina (SVK): 69:47
ViA – Estonian Academy of Security Sciences: 49:33

“Kopumā, komanda aizvadot turnīru ieguva 13.vietu, kas nav tik labi, kā to sākotnēji vēlējāmies. Mazliet nepaveicās ar grupu, kas bija ļoti spēcīga, šķiet spēcīgākā no visām četrām grupām turnīrā.

Taču runājot par pašu turnīru - ļoti labs pasākums, kas pulcē studentus no vairākām valstīm.  Tā ir iespēja ne tikai sacensties vienam pret otru, bet arī satikt citas komandas, atrast jaunus draugus ne tikai savā sporta veidā, bet arī citos. Turnīrs Tartu noorganizēts ļoti augstā līmenī. Katrai komandai bija piešķirts viens brīvprātīgais, kas jebkurā brīdī varēja palīdzēt. Ļoti laba uzņemšana, ēdināšana. Kopumā ļoti labs turnīrs.” /S.Bukšs

“SELL games 2014” šogad tika organizēts jau 30.reizi. Spēlēs piedalās studenti no vairākām valstīm, kas sacenšas dažādās komandas un individuālās sporta disciplīnās.

Vidzemes Augstskolas komandas sastāvs: S.Bukšs, O.Grīnbergs, J.Kliests, M.Krišāns, N.Lišiks, R.Mihailovs, N.Rikveilis, A. Sanchez Sanchis, J. Pāže.

Ar šo turnīru BK “ViA” oficiāli noslēdz savu 2013./2014. gada sezonu!
 

Foto: Klāvs Vasiļevskis
Informāciju sagatavoja:
Ilze Mote
BK “ViA”
Sabiedrisko attiecību un mārketinga specialiste
ilze.mote@va.lv	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016