BK ViA pārliecinoši uzvar kaimiņu komandas | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

BK ViA pārliecinoši uzvar kaimiņu komandas

Ziņa pievienota - 17.09.2012
BKViA.JPG

Piektdien, 14.septembrī, studenti devās izbraukuma spēlē, lai tiktos ar  “Dārznieks/Cēsu SS” komandu, šie sportisti ierobežotā budžeta dēļ, šogad spēlēs Latvijas Basketbola Līgas 3.divīzijā, bet kā jau iepriekš tika ziņots, BK „Vidzemes Augstskola” ar jaunu sastāvu debitēs 2.divīzijā.

Spēle ar „dārzniekiem” iesākās kļūdām bagāta, tomēr veiksmi ātrāk atrada ViA, Kalniņš, Grīnbergs un Graudiņš vāca atlēkušās bumbas, devās uzbrukumos un ceturtdaļas beigās izvirzīja komandu vadībā. Otrajā ceturtdaļā ViA variē ar sastāvu un Cēsis sāka lēnām izlīdzināt spēli, pirmajam puslaikam noslēdzoties rezultāts 27:27.

Otrajā puslaikā veiksme bija ViA pusē, turpinājās veiksmīgi uzbrukumi un pēdējās desmit minūtēs Kalniņš turpināja audzēt pārsvaru ar precīziem trīspunktu metieniem, spēle noslēdzās ar rezultātu 56:75, ViA uzvara.

Cēsu rindās rezultatīvākie bija Mihailovs ar 14 gūtiem punktiem un Pilābers, viņa kontā 11 punkti, taču ViA sastāvā izcēlās Grīnbergs ar 24 punktiem, Kalniņam 18.

Sestdien, 15.septembrī,  ViA komanda savās mājās uzņēma rūjieniešus, kuri šogad debitēs LBL3.

Spēles pirmās desmit minūtes aizritēja līdzīgā spēlē, rūjieniešiem izdevās izvirzīties vadībā, tomēr pēc Grīnberga un Bukša gūtajiem punktiem rezultāts tika izlīdzināts. Otrajā ceturtdaļā rezultāts auga līdzīgi, lielisku sniegumu rādīja Millers, Grīnbergs un Kalniņš, tomēr pretinieki neatkāpās un ar Vītola, Švēdes un Penkas gūtajiem punktiem turējās līdzi ViA.

Otrā puslaika sākumā Rūjiena izvirzījās vadībā, bet ne uz ilgu laiku, ViA komanda ar kopīgiem spēkiem audzēja pārsvaru, Lišiks, Millers un Ābols laukumā rādīja lielisku sniegumu, prata noturētu pārsvaru un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 86:63.
Rūjienas rindās izcēlās Švēde ar 21 gūtu punktu un Vītols, viņam 16 punktu, mājiniekiem rezultatīvākie bija Millers un Grīnbergs, abiem pa 13 punktiem.

Nākamā pārbaudes spēle plānota 21.septembrī  ar Limbažu komandu.

Informāciju sagatavoja:
BK „Vidzemes Augstskola”
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Madara Ješkina
madara.jeskina@va.lv
www.bkvia.lv

Foto: Artūrs Kaurovs

 	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016