BK „ViA” mača galotnē izcīna uzvaru pret Banku Augstskolu | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

BK „ViA” mača galotnē izcīna uzvaru pret Banku Augstskolu

Ziņa pievienota - 14.02.2014

Ceturtdien, 13. februārī BK „Vidzemes Augstskola” devās izbraukumā, lai Studentu basketbola līgas ietvaros stātos pretī Banku Augstskolas komandai. Par spīti neveiksmīgam spēles sākumam, valmierieši spēles izskaņā spēja izcīnīt uzvaru. Rezultatīvākais spēlētājs BK „ViA” rindās – Oto Grīnbergs ar gūtiem 20 punktiem un astoņām atlēkušajām bumbām.

Spēles rezultātu atklāja mājinieki, un pāris minūšu laikā nodrošināja sev pārsvaru +10.  BK „ViA” ātri nopelnīja piezīmju normu, kas palīdzēja Banku Augstskolas studentiem atrauties vēl vairāk. Tomēr līdz ceturtdaļas izskaņai valmierieši spēja samazināt starpību līdz -4. Otrajā ceturtdaļā BK „ViA” spēja gūt punktus vien pēc aizvadītām septiņām minūtēm. Pirmais puslaiks noslēdzās ar rezultātu 27:38.

Otrajā puslaikā bija vērojama spraiga cīņa starp abām komandām. Vidzemnieki trešo ceturtdaļu noslēdza, rezultāta starpību samazinot, uz -6. Uzsākot pēdējo ceturtdaļu, divi precīzie tālmetieni ļāva BK „ViA” izlīdzināt rezultātu uz 52:52. Ceturtdaļa ritēja punkts punktā, taču tās izskaņā BK „ViA” spēja gūt +5 punktu pārsvaru un svinēt uzvaru. Spēles gala rezultāts 67:62.

Trenera Roberta Zeiles pēcspēles komentārs: Spēles sākumā atradāmies iedzinēju lomā vien tāpēc, ka pretinieki vairāk vēlējās uzvarēt. Es domāju, ka raksturs pagaidām ir mūsu vislielākais ienaidnieks šajā sezonā. Tas parāda, ka pret labām komandām esam spējīgi spēlēt, un reizēm zaudēt tikai pašās beigās, kas arī liecina par raksturu un pieredzi noturēties, savaldīties un nospēlēt precīzi tad, kad to vajag. Tajā pašā laikā, spēlējot ar komandām, kas ir vājākas par mums, gan studentu līgā, gan LBL2, mēs bieži vien mokāmies. Tā vietā, lai noskaņotos visai spēlei, būt gataviem pierādīt, ka esam stiprāki, un ka mēs varbūt varam uzvarēt ar +30 punktiem, mēs labāk izvēlamies uzspēlēt basketbolu ar šādām beigām.

BK „ViA” šobrīd SBL tabulā ar izcīnītiem 16 punktiem ieņem piekto vietu, savukārt BA ar 14 punktiem – septīto vietu.

Foto: www.rsfoto.lv

Informāciju sagatavoja:
Ilze Mote
BK „ViA” sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016