BK "ViA" iegūst jaunas Eko formas | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

BK "ViA" iegūst jaunas Eko formas

Ziņa pievienota - 19.03.2014

Pirmdien, 17. martā, Vidzemes Augstskolas telpās notika basketbola kluba „ViA” jauno formu prezentācija. Par godu Vidzemes Augstskolas iegūtajam pirmās Eko augstskolas Baltijā statusam, basketbola klubs "Vidzemes Augstskola" sadarbībā ar augstskolu ir izveidojis jaunas basketbola formas saviem spēlētājiem.

Jaunās formas simbolizē zaļo kustību un pilda Vidzemes Augstskolas kā Eko skolas vēstnešu funkciju. „Kad augstskola ieguva Eko skolas statusu, mēs sapratām, ka šis mirklis ir jāizmanto. Mēs vēlējāmies būt vieni no šīs ziņas vēstnešiem, it īpaši ņemot vērā, ka mūsu turnīra ģeogrāfija ietver visu Latviju. Ir svarīgi, lai šī ziņa tiktu nesta pēc iespējas vairāk uz ārpusi, jo tas ir priekš augstskolas, gan priekš pilsētas ļoti liels ieguvums,’’ min BK „ViA” ģenerālmenedžeris Miks Balodis.

Formas tapa sadarbojoties ar Vidzemes Augstskolas mārketinga nodaļu, kā arī kluba sadarbības parteriem Vidzeme Fashion.

„Mēs ļoti priecājāmies par basketbolistu iniciatīvu piedalīties Vidzemes Augstskolas Eko statusa popularizēšanā. Viņi atnāca ar ideju, un kāpēc gan neatbalstīt šādu iniciatīvu. Prieks par labi izveidoto sadarbību un ceram, ka nākotnē būs vēl labas idejas,” stāsta ViA Mārketinga nodaļas vadītāja Liene Bēma.

Ar jaunajām formām paredzēts spēlēt SBL un LBL2 play-off spēlēs.

„Mūsu izvirzītais mērķis bija pirmo play-off spēli spēlēt jaunajās formās, lai visi pretinieki redz, ka spēlē pret Vidzemes Augstskolu, kas ir pirmā Eco augstskolu Baltijā. Šis mērķis ir piepildījies. Šodien mums ir pirmā spēle, šodien mums ir formas. Šis ceļš ir veiksmīgi noslēdzies,” atzīst Miks Balodis.

Prezentācijā piedalījās BK „ViA” ģenerālmenedžeris Miks Balodis, ViA Administratīvā prorektore Iveta Putniņa, ViA Tūrisma virziena direktors Ilgvars Ābols, ViA Vides virziena vadītāja Ilze Sauša ViA un BK ViA spelētāji.

Video

 

Ilze Mote
BK "ViA"
Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016