BK „ViA” atspēlējas un izcīna uzvaru par Līvāniem | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

BK „ViA” atspēlējas un izcīna uzvaru par Līvāniem

Ziņa pievienota - 26.11.2012
zeile_roberts-.JPG

Piektdien, 23.novembrī BK „Vidzemes Augstskola” devās izbraukuma spēlē uz Līvāniem, lai tiktos ar vietējo komandu. Līdzvērtīgā pretinieku cīņā pārāki izrādījās valmierieši un tika izcīnīta uzvara ar rezultātu 83:89. Uzvarētāju rindās kā rezultatīvākais atzīmējās Roberts Zeile, viņa kontā 25 punkti un piecas rezultatīvas piespēles, pretinieku rindās izcēlās Didzis Bērziņš, viņam 26 punkti, 12 atlēkušās bumbas un septiņas piespēles.

Spēles pirmās desmit minūtes aizritēja vienlīdzīgā cīņā, līdera vieta nepārtraukti mainījās, tomēr „ViA” pamanījās līdera vietu noturēt. Pēc Kliesta, Zeiles un Amoliņa gūtajiem punktiem valmierieši turēja savu pārsvaru, Bērziņš, Grāveris un Leja krāja punktus savai komandai, ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 19:20, „ViA” vadībā.

Otro ceturtdaļu ievadīja Grīnberga uzbrukums, mājinieki pārkāpa noteikumus un Grīnbergs realizēja arī soda metienu, tālāk sekoja rezultatīvi caurgājieni no Zeiles un Kalniņa, „ViA” +10. Bērziņš pārtrauca valmieriešu punktu gūšanas sēriju ar precīzu trīspunktu metienu, tomēr ne uz ilgu laiku, Amoliņš un Millers turpināja audzēt pārsvaru, pēc trīs nospēlētām minūtēm „Līvāni” pieprasīja pārtraukumu, „ViA” +12.

Atgriežoties laukumā mājiniekiem izdevās gūt punktus, taču valmierieši neapstājās, Kīns un Sūrums realizēja trīspunktu metienus, Lišiks un Zeile guva punktus uzbrukumos. Ceturtdaļas noslēgumā pārliecinošu sniegumu rādīja Kokins un Maskalāns, tādējādi, starpību samazinot līdz trīs punktiem, rezultāts 45:48.

Trešajā ceturtdaļā mājinieki diktēja noteikumus laukumā, pārliecinošu guva punktus pēc Bērziņa, Indrikova un Maskalāna darbībām. „ViA” kopīgiem spēkiem centās pretinieku pārākumu mazināt, Amoliņš un Grīnbergs guva punktus no tālās distances, Zeile un Lišiks bija precīzi zem groza, tomēr spēles gaitu lauzt neizdevās, pirms pēdējās ceturtdaļas rezultāts 70:62.

Pēdējās desmit minūtes aizritēja saspringtā cīņā, ceturtdaļu ievadīja divi precīzi soda metiena Grīnberga izpildījumā, tiem sekoja Kalniņa veiksmīgais uzbrukums samazinot starpību līdz četriem punktiem. Mājiniekiem izdevās mainīt rezultātu palielinot starpību līdz deviņiem punktiem un „ViA” pieprasīja minūtes pārtraukumu. Atgriežoties laukumā bumbas krita abos grozos, rezultāts mainījās ik pa sekundei un divas minūtes pirms spēles beigām Amoliņš saņemot piekto piezīmi, atstāja laukumu. Ritot pēdējām minūtēm lielisku sniegumu parādīja Zeile gūstot deviņus punktus pēc kārtas un izvirzot savu komandu vadībā, Kliests demonstrēja pārliecinošu aizsardzību un pretinieki nespēja gūt punktus, lai mainītu spēles gaitu. Spēles izskaņā Grīnbergs realizēja četrus soda metienus un nodrošināja valmieriešiem uzvaru, rezultāts 83:89.

Rezultatīvākais spēlētājs Roberts Zeile pēc spēles sniedza komentāru: „Laikam nedaudz pa vieglu aizgāja spēles sākums, kad bijām ar kādiem desmit punktiem vadībā, puišiem laikam likās, ka būs viegla spēle, taču spēle bija ātra un ielaidām diezgan daudz punktus pirmajā puslaikā, proti 45. Pretinieki ieskrējās un otrajā puslaikā tā arī spēlējām, pretinieki aizgāja priekšā un dažbrīd jau likās, ka vairs nebūs variantu, bet kaut kā saņēmāmies, pašam aizgāja spēle un visu cieņu Kliestam, nostrādāja aizsardzībā pret pretinieku labāko spēlētāju, kas taisīja spēli, tāpēc Kliests izdarīja smagu darbu un tas arī salauza spēli”.

„Līvāni”- BK „Vidzemes Augstskola”: 83:89
„Līvāni”: Bērziņš 26+12ab+7rp, Maskalāns 17+7ab, Kokins 15+5ab, Leja 11+8ab, Indrikovs 8+5ab, Grāveris 6

BK „Vidzemes Augstskola”: Zeile 25+5rp, Grīnbergs 19+10ab, Amoliņš 14+10, Lišiks 10, Kalniņš 7, Kliests 6+4ab, Kīns 3, Sūrums 3, Millers 2

Foto autors Jānis Priedītis, attēlā Roberts Zeile.

Informāciju sagatavoja:
BK „Vidzemes Augstskola”
Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste
Madara Ješkina
madara.jeskina@va.lv
www.bkvia.lv     	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016