BizLAB aicina pārbaudīt savu biznesa ideju! | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

BizLAB aicina pārbaudīt savu biznesa ideju!

Ziņa pievienota - 25.02.2015

Tev ir biznesa ideja, bet neesi drošs par tās dzīvotspēju, tev trūkst zināšanu uzņēmējdarbībā un tās plānošanā vai īsti nezini, ar ko sākt un kam prasīt padomu? Biznesa izmēģinājumu laboratorija (BizLAB) ir īstā vieta, kur papildināt savas prasmes un zināšanas, gūt pārliecību un mentoru vadībā pārbaudīt savas idejas dzīvotspēju!

ViA studenti vai studentu komandas (līdz pieciem dalībniekiem), kuriem ir sava biznesa ideja, aicināti līdz līdz 2015. gada 3. martam plkst. 23:59 reģistrēties dalībai BizLAB. Pretendentu reģistrācijas forma pieejama saitē http://ej.uz/bizlab_registracija. Ar komandām, kuras tiks uzņemtas BizLAB, sazināsimies induvuduāli. Pirmā BizLAB tikšanās notiks jau 10. martā plkst. 17:15 T211 auditorijā!

Februāra vidū Vidzemes Augstskolas Zināšanu un tehnoloģiju centrs (ZTC) aicināja studentus uz Picu pēcpusdienu, kur neformālā gaisotnē iepazīstināja ar dažādām ZTC iecerēm, tostarp BizLAB - platformu ViA studentu biznesa ideju atbalstam un tirgus izpētei pirms uzņēmējdarbības uzsākšanas. BizLAB mērķis ir veicināt studentu interesi par uzņēmējdarbību un savu biznesa ideju attīstību, nodrošinot tam nepieciešamo konsultatīvo un infrastruktūras atbalstu, tādejādi veicinot inovāciju un uzņēmējdarbības attīstību reģionā.	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016