Bibliotēkā aplūkojama jauniešu foto stāstu izstāde „Ieskaties iespējām acīs” | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Bibliotēkā aplūkojama jauniešu foto stāstu izstāde „Ieskaties iespējām acīs”

Ziņa pievienota - 30.10.2014

Valmieras Integrētajā bibliotēkā apskatāma jauniešu foto-stāstu izstāde „Ieskaties iespējām acīs”. Tās galvenais mērķis ir iedvesmot un informēt jauniešus par plašo iespēju klāstu.

Izstāde „Ieskaties iespējām acīs” atklāj 20 Latvijā dzīvojošu jauniešu sapņus, mērķus, dzīves atziņas, vērtības – pieredzi, kuru atzinuši par ļoti nozīmīgu savā dzīvē, lai par to stāstītu saviem vienaudžiem. Izstādē atklāj divus būtiskus aspektus. Pirmais – padarītais, sasniegumi, kurus parasti ievēro un vērtē mūsu līdzcilvēki. Ko nozīmē organizēt sociālos projektus? Kā izveidot savu nevalstisko organizāciju vai uzņēmumu? Ko nozīmē nodarboties ar profesionālo sportu? Kā savienot invaliditāti un sportu? Otrais – cilvēka vērtības, domāšana. Kas cilvēkā mainījies gūtās pieredzes rezultātā? Kādas atziņas gūtas? Ko jaunieši paši uzskata par lielāko ieguvumu?

   20141016_144613.jpg   20141016_143717.jpg

Jauniešu stāsti par sava biznesa uzsākšanu, par nevalstisko organizāciju veidošanu, dzīvi ārvalstīs praksē, brīvprātīgo darbu, sportu, sociālo projektu organizēšanu, darbu zinātnes jomā un iniciatīvu uzsākšanu veidoti kā krāsainas un košas planšetes ar fotoattēliem un atziņām. Izstādi aicināti apmeklēt visi interesenti, īpaši vidusskolēni un jaunie augstskolu studenti, kas ir izstādes dalībnieku vienaudži. Ja ir interese uzzināt atbildes uz vēl citiem jautājumiem, organizatori labprāt palīdzēs sazināties ar stāstu autoriem.

Apskatot izstādi „Ieskaties iespējām acīs” var atklāt vai citādi paskatīties, cik pasaule un Latvija ir pilna dažādu iespēju, jo īpaši jauniešiem. Organizatori to rīko ar mērķi iedvesmot jauniešus uz rīcību, veicināt izpratni par plašo iespēju klāstu savu mērķu īstenošanai un dzīvesvietas uzlabošanai, kā arī veicināt izpratni par Latvijā notiekošā ietekmi uz globālajiem procesiem. Mūsu katra darbība var ietekmēt tik daudz labas lietas, procesus un izstāde tam ir lielisks pierādījums.

Plašāka informācija pieejama biedrības „Jauniešu vētra” emuārā http://ieskatiesiespejamacis.wordpress.com.

Projektu realizē pateicoties atbalstam no Vidzemes Augstskolas, SIA Artifex plus, Burtnieku un Rūjienas novadu Multifunkcionālajiem jauniešu iniciatīvu centriem, Limbažu Jauniešu centra, globālās izglītības organizācijas Glen Latvija, starptautiskās organizācijas AIESEC pārstāvniecības Valmierā, Mazsalacas vidusskolas.

Emuārs: http://ieskatiesiespejamacis.wordpress.com
E-pasts: lailaskujina@gmail.com | Tālr.: +371 26458267 (Laila)
FB lapa: http://ej.uz/jauniesuvetra | Draugiem.lv lapa: http://www.draugiem.lv/jauniesuvetra	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016